Популярне

В Полтаві зустрічали весну

У Прощену неділю – останній день Масляної – полтавці проводжали таку нелегку для всієї країни зиму та з надією і вірою в краще запрошували на рідну землю весну.

Етно-свято «Зиму проводжаємо! Весну зустічаємо!», організоване Полтавським міськвиконкомом, зібрало на Театральній площі безліч людей: найбільше тішилася дітвора, адже саме для найменших мешканців міста було організовано безліч ігор і подарунків. Втім, багато цікавого знайшли для себе і дорослі: народні умільці традиційно презентували свої вироби і проводили майстер-класи, працював спортивний майданчик «Полтавські богатирі», де кожен міг випробувати свою силу, спритність і влучність. І, звісно ж, святковий настрій створювали кращі самобутні колективи міста. Не обійшлося і без символу масляної: для частування полтавців було виготовлено 5 тисяч млинців!

Зі словами вибачень, як і годиться в Прощену неділю, та з побажаннями миру і скорішого настання весни і на дворі, і в наших серцях до полтавців і гостей міста, що завітали на свято, звернувся міський голова Олександр Мамай. Він закликав містян схилити голови в хвилині мовчання за загиблими на Майдані та на Сході України і попросити вибачення у всіх тих хлопців, які ціною власного здоров’я і життя захищають нашу рідну землю.

 

news.poltava.info/culture/14781-u-poltavi-proveli-etno-svyato-zimu-provodzhaiemo-vesnu-zustichaiemo-foto

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією