Популярне

Для учнів Кременчуцької виховної колонії триває предметний тиждень з математики

 З 19 жовтня для учнів загальноосвітньої школи Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області триває предметний тиждень з математики «Ми працю любимо, що в творчість перейшла».

Метою тижня стало виховання у підлітків інтересу до математики, розвиток пізнавальних інтересів юнаків та стимулювання їх до вивчення математики.

Чи цікаво юнакам Кременчуцької виховної колонії на уроці математики? Чи люблять вони вчитися? Однозначної відповіді немає. Іноді вони ідуть на урок із задоволенням, іноді без нього. Як зацікавити юнаків? Як привернути їхню увагу до математики? Вчитель математики Тетяна Пустовіт прагне цього, бо це є запорукою успішного навчання.

На початку тижня учнів  школа зустріла словами “Та не ввійде сюди той, хто не любить математику”. З першого ж дня проведення тижня математики учні потрапили у  скарбницю математичної мудрості.

Хлопці розв’язували логічні задачі, грали в математичні ігри, складали геометричні фігури, навчилися проводити математичні фокуси, побували на  вернісажі зорових  ілюзій, провели сірниковий турнір та турнір по розгадуванню «Судоку». Більше дізналися про математичні софізми і парадокси, блукали математичними лабіринтами, стали учасниками майстер - класу по тренуванню уваги та пам’яті. Підлітки проявляли кмітливість у нестандартних ситуаціях, вчилися спілкуватися математичною мовою, а також відстоювати свою точку зору під час гри «Боги на Олімпі».

Заходи не залишили байдужим жодного учня школи: і того, хто знає і любить математику, і того, хто не знає, але прагне поринути у її цікавий світ.

Кожного дня на шкільній лінійці визначали найкращих учнів. Оскільки математикам без жартів не прожити, то  і призи та грамоти були із жартами. Переможці змагань були відзначені грамотами: «Не такому як усі», «За добре підвішений язик», «За гнучкий розум та «класне» мислення», найактивніші учасники отримали призи.


 

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області
Всі статті автора

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією