Популярне

Близько двох тисяч гривень на місяць доводиться платити мешканцям Гощі за тепло

Кілька тисяч гривень щомісяця змушені платити за тепло мешканці однієї з багатоповерхівок Гощі. Їхній будинок газифікації не підлягає, тож люди використовують теплообігрівачі. Відтак, отримують чималі рахунки за електроенергію, в середньому дві тисячі гривень в місяць. Хоча й мають сплачувати чи не в тричі меншу суму.

Наталія Шандрук з чоловіком та трьома дітками живуть у двокімнатній квартирі. До газопостачання їхній будинок не пристосований. Обігрівають приміщення електроприладами. Щоби малюки не мерзли, обігрівач працює цілодобово. Жінка бідкається, на сплату рахунків за електроенергію йде вся чоловікова зарплата.

Але відсирівші шпалери та грибок на стінах - це ще півбіди, каже мешканка багатоповерхівки Любов Макогон. Обмежує себе у всьому, пенсії ледь вистачає на їжу, чи не все віддає за електроенергію. І це попри те, що жінка постійно економить - періодично вимикає теплообігрівач.

Така ж ситуація і в інших мешканців будинку. Показують рахунки за електроенергію. Найменша сума - тисяча гривень. Кажуть, не в змозі стільки сплачувати. Поміж тим, знають, у зв’язку з відсутністю в багатоповерхівці газопостачання мають право платити втричі менше. Для цього треба передати до Національної комісії регулювання електроенергетики пакет документів від селищної ради. Однак, стверджують мешканці, папери ніяк не можуть зібрати.

Натомість, голова Гощанської селищної ради запевняє, практично всі необхідні документи були готові з позавчора.

Якщо тарифи не перерахують, кажуть люди, доведеться обирати: або сидіти в холодних квартирах, або голодними. Бо ж, сплачувати стільки, вони просто вже не мають грошей.

Інформує "Рівне1"

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією