Популярне

Рівняни можуть допомогти лелекам вижити у суворих зимових умовах

Незважаючи на таку затяжну зиму цього року, все ж більшість перелітних птахів уже повернулися додому. В інтернеті вже є чимало інформації, що розгублених птахів бачили на Прикарпатті, Львівщині, Волині. Звертаємось до рівнян, можливо, і вони десь бачили лелек, які повернулись, допоможіть їм вижити!

Лучанка Валентина Пилипчук непокоїться долею лелек, які надто рано прилетіли з вирію.

Як розповіла жінка, 20 березня вона була в селі Брани Горохівського району, пише volynpost.com.

Там вона побачила зграю лелек. Більше 30 особин сиділи в снігу на березі.

«Мені стало дуже шкода тих птахів. Я думаю, що їм треба допомогти. Бо вони так невчасно прилетіли на свою рідну землю. Треба знайти якісь шляхи, щоб допомогти пережити їм ці нелегкі часи», – звертається вона до небайдужих.

«Можна звернутися, може, в школу. Може, через сільську раду допомогти з їжею, сіно їм туди принести», – міркує вона.

І це – не поодинокий випадок нинішньої весни.

Лелек, які прилетіли у ліс неподалік села Мишковичі на Тернопіллі взялися рятувати місцеві захисники тварин із організації “Ноїв ковчег”. Про це їм розповіли тернополяни, які кілька днів тому помітили, що на поле, неподалік автомобільної траси прилетіли кількадесят бузьків.

На Рівненщині, у Здолбунові, повернулись лебеді, що гніздяться на місцевих водоймах, інформує zdolbuniv.com. Благородні птахи знайшли сховок на якихось водоймах Здолбунівщини і тільки кілька днів тому вони повернулись до себе додому – на озера та канали водного господарства нашого міста. Повернулося 18 лебедів, але пізньою осінню їх було близько 25… Очевидно, різниця у кількості виникла тому, що не всім птахам вдалось пережити цю зиму.

Рівняни можуть допомогти птахам, які так невчасно повернулися додому, вижити у сувору негоду. Лелеки зазвичай харчуються рибою і земноводними. Годувати їх слід до того часу, поки не зійде сніг. В іншому випадку — як повідомляють орнітологи, частина птахів може загинути.

повідомляє www.ogo.ua

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією