Популярне

Рівняни, вас щось не влаштовує? Не мовчіть!

Нині часто трапляється так, що чимало людей в силу своєї необізнаності, або ж знемоги, а іноді — просто небажання, ігнорують побутові, комунальні чи інші проблеми, що виникають у їхньому домі, на роботі чи у житті. "Рівненський громадський контроль" — громадська організація, що нещодавно почала працювати у Рівному, все ж намагатиметься допомогти рівнянам у вирішенні таких проблем. У цьому запевняють керівники новоствореного об’єднання.

Г.Ц., вичит. 24.04, 12.50
Лише місяць тому літня мешканка будинку на Київській не мала повноцінної змоги виходити на вулицю та повертатися додому, через звичайну, але надщерблену сходинку. Така, здавалось би, невелика проблема, насправді створювала їй чимало дискомфорту. Втім, виявилося, що на її вирішення необхідно лише… 20 хвилин та відро цементу.
— Це один з найяскравіших прикладів того, як наскільки легкими бувають вирішення тих чи інших наших проблем. Головне — бажання допомогти людині, — говорить голова громадської організації "Рівненський громадський контроль" Дмитро Якимець. — З цією метою команда юристів-фахівців та спеціалістів у різних сферах життя об’єдналися у "Рівненський громадський контроль".
Громадська організація лише нещодавно почала працювати у місті. Однак, вже має чимало звернень та скарг від рівнян. Багато з них потребують серйозної юридичної допомоги.
— З одного боку, наша організація покликана разом з мешканцями міста проводити контроль над комунальними підприємствами, іншими структурами, щодо їх виконання своїх обов’язків. З другого боку, наші спеціалісти спочатку дають фахову оцінку певній скарзі. Потім допомагають людині правильно оформити юридичне звернення до відповідного органу. Або ж — дуже часто — самі оформляємо такі звернення. Якщо на початкових інстанціях на нас не звертатимуть увагу, ми готові дійти і до судів, — пояснює Дмитро.
Він запевняє, що в організації, у першу чергу, хочуть допомогти налагодити тісний зв’язок звичайних мешканців Рівного з владою та контролюючими органами. Стосовно кожного звернення, що надходитиме, активісти організації намагатимуться зробити все, що в їхній компетенції.
— Хочу акцентувати, що "Рівненський громадський контроль" є аполітичною організацією, — завершує Дмитро Якимець.
Звернутися за допомогою чи консультацією до "Рівненського громадського контролю" можна за телефоном: 43-43-15 , або ж за адресою: м. Рівне, вул. Княгині Ольги, 5, офіс 305. Режим роботи: з 9 до 18 год.



повідомляє www.ogo.ua/

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією