Популярне

Новий голова наглядової ради "Рівнеазоту" володіє власним літаком

Новий голова наглядової ради "Рівнеазоту" 39-річний фінансист Олег Кікта увійшов у ТОП-5 кращих фіндиректорів України за рейтингом “Інвестгазети”.

У складі посадових осіб ПАТ "Рівнеазот" відбулися зміни. В опублікованому Повідомленні про виникнення особливої ​​інформації про емітент, за рішенням річних загальних зборів акціонерів Публічного акціонерного товариства "Рівнеазот" від 19.04.2013 (протокол №6 від 19.04.2013) інформується про зміни у складі Наглядової ради.
Головою наглядової ради "Рівнеазоту" призначений Олег Олександрович Кікта, який раніше обіймав посаду члена Наглядової ради (частка в статутному капіталі ПАТ "Рівнеазот" - 0,0000003%).
39-річний топ-менеджер групи Ostchem Ukraine має більш ніж 15-річний досвід роботи у фінансовій сфері. Нині він перший заступник генерального директора, фінансовий директор Оstchem Group.
Олег Кікта закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю "Фінанси та кредит". Свою кар’єру в OSTCHEM розпочав у 2005 році з посади заступника фінансового директора. З 2010 року призначений на посаду першого заступника генерального директора OSTCHEM і за сумісництвом - фінансового директора.
А нещодавно Олег Кікта увійшов до п’ятірки найефективніших фінансових директорів України рейтингу найбільшого українського ділового видання "Інвестгазета" в номінації "Лідер управління змінами" - повідомляє groupdf.com.
Як пише "Інвестгазета", "з середини 2010-го до кінця першого кварталу 2011 року власник Group DF Дмитро Фірташ купив три хімічних заводи - горлівський концерн" Стирол ", черкаський і сєверодонецький "Азот". Завданням Олега Кікти, фінансового директора Ostchem, було об’єднання нових підприємств з уже наявним "Рівнеазотом" в єдину компанію, здатну ефективно працювати і залучати фінансування на зовнішніх ринках. Це йому вдалося".
Консолідувавши грошові потоки чотирьох підприємств азотної хімії, Олег Кікта "добився постійної взаємодії заводів, звів до мінімуму зупинки виробництва і налагодив загальний збут - незалежно від наявності продукції на тому чи іншому підприємстві. Також він спростив роботу з фінустановами - тепер, приймаючи рішення про видачу кредитів, вони отримують потрібну їм консолідовану звітність у формі, яка відповідає всім міжнародним стандартам. У результаті створена вертикально інтегрована структура в 2011-2012 роках змогла вкласти майже два мільярди гривень у модернізацію виробництва, що дозволило заводам зменшити собівартість", пише видання.



повідомляє www.ogo.ua/

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією