Популярне

На Рівненщині легалізують видобуток бурштину?

Необхідність законодавчого врегулювання видобутку бурштину - таке додаткове питання запропонували включити до порядку денного сесії обласної ради члени постійної комісії з економічних питань та комунальної власності, засідання якої відбулось 5 червня.

Засідання постійної комісії відбулось під головуванням Йосипа Гаврищака та за участі керуючого справами виконавчого апарату Миколи Яцюка.
Загалом депутати розглянули понад 40 питань порядку денного.
Депутат облради Петро Вакуліч порушив питання несанкціонованого видобутку бурштину у поліських районах області. Він зазначив, що площа земель, порушених внаслідок несанкціонованого видобутку, різко зростає. Робота правоохоронних органів у даному напрямку неефективна.
Пропозиція депутата полягає в тому, що суб’єкт господарювання на конкурсній основі здобуває право на видобуток бурштину, вносить грошову банківську заставу для проведення рекультивації пошкодженої земельної ділянки відповідно до затвердженого проекту.
Після обговорення депутати погодились із пропозицією Петра Вакуліча. Враховуючи, що вирішення цього питання перебуває поза межами компетенції обласної ради, вирішили просити голову облради включити його до порядку денного сесійного засідання облради та звернутись до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання проблеми видобутку бурштину на родовищах, які не мають промислового значення, а також реалізації, зберігання, перевезення та обробки бурштину на території України. Про це повідомляє Рівненська облрада.


повідомляє vse.rv.ua/

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією