Популярне

Рятувальники демонстрували свою фізичну майстерність та спритність

Вже традиційно, кожен рік на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС у Рівненській області відбуваються змагання серед пожежно-рятувальних підрозділів області, під час яких демонструють свої уміння, фізичну майстерність і вправність бійці Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненщини. Ці змагання мають назву пожежно-прикладний спорт.

Пожежно-прикладний спорт – це особливий вид спорту, який є обовязковим додатком до професії. У ньому беруть участь не професійні спортсмени, а пожежники–рятувальники, які щодня несуть бойове чергування, гасять пожежі, рятують людей, надають допомогу у різних надзвичайних ситуаціях. Багато учасників змагань нагороджені відзнаками МНС України та новоствореної Служби порятунку за подвиги, виявлені при ліквідації пожеж і порятунку людей. Це спорт лише для відважних, адже він стоїть в одному ряду із найбільш небезпечними видами спорту.

 

Щоб провести цьогорічні змагання на високому рівні, працівниками Головного управління багату часу та сил було затрачено на поліпшення та оновлення спортивного комплексу. Зокрема, було проведено капітальний ремонт навчальної вежі, зроблено нові трибуни, заасфальтовано допоміжні доріжки та відремонтовано спортивні буми тощо.

 

1 серпня на урочисте відкриття змагань до рятувальників завітали голова обласної ради Юрій Кічатий, секретар міської ради Андрій Грещук, командир 13 армійського корпусу генерал-лейтенант Ігор Колесник, керівництво правоохоронних органів області та ветерани пожежної охорони. Право підняти Прапор змагань було доручено переможцям минулорічного чемпіонату, команді ДПРЧ-1 міста Рівного. Після цього поважні гості в супроводі почесної варти ГУ ДСНС вшанували хвилиною мовчання пам’ять рятівників-вогнеборців, що загинули рятуючи людське життя.

 

На завершення урочистого відкриття особовий склад рятувальників пройшовся урочистим маршем, а спортсмени розпочали підготовку до стартів.

 

Цього року на змагання до обласного центру прибуло 25 команд з усіх пожежно–рятувальних підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій Рівненщини. Це було справжнє свято мужності та спритності. Свою фізичну загартованість, уміння, витримку та професіоналізм спортсмени – рятувальники демонстрували у 4 видах змагань. Численні глядачі та вболівальники стали свідками захоплюючого видовища, дивувалися легкості, з якою спортсмени – рятувальники виконували складні елементи пожежно – прикладних вправ. Всі спортсмени були підготовленні відмінно, проте, як і у всіх змаганнях, суддівській коллегії довелося визначати переможців та призерів. У підйомі по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти найкращим був Олексій Чирук – пожежний ДПРЧ-1. Його результат – 16,47 сек. У подоланні 100-метрової смуги з перешкодами з результатом 17,72 секунди першим був пожежний ДПРЧ-4 Богдан Гузь.

 

У пожежній естафеті перемогу здобули бійці першої державної пожежної-рятувальної частини міста Рівне з часом 66,63 секунди і на останньому етапі - бойовому розгортанні, найкращими стали пожежники ДПРЧ-21 з охорони ПАТ «Рівнеазот» з результатом – 88,87 секунди. міста Рівне з часом 66,63 секунди і на останньому етапі - бойовому розгортанні, найкращими стали пожежники ДПРЧ-21 з охорони ПАТ У підсумку змагань перше загальнокомандне місце та звання чемпіона області завоювала команда рятувальників ДПРЧ-1 м. Рівне, друге місце вибороли прикладники ДПРЧ-22 з охорони Рівненської АЕС, а третє місце посіла команда спортсменів ДПРЧ-4 м. Корець. Організатори змагань нікого з переможців не оминули увагою. За перемоги в особистому та командному заліках усі бійці ДСНС були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.

 

Усі без винятку учасники змагань і численні глядачі отримали незабутні враження та задоволення від чудового спортивного дійства. Вже із числа переможців та призерів формується збірна команда нашої області, яка наприкінці серпня буде представляти Рівненщину на Кубку України з пожежно-прикладного спорту. Вдалих майбутніх стартів та спортивного везіння по завершенні обласних перегонів побажав рівненським рятувальникам начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Володимир Оглобля.

 

ГУ ДСНС у Рівненській області

 

 

uzinform.com.ua

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією