Популярне

Сьогодні у Рівному демонтували перший кіоск

У Рівному місцева влада взялася за виконання обіцянки демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди. Розпочали з кіоску на вулиці Мірющенка. Щоправда демонтаж вийшов зі скандалом - жінка-підприємець намагалася переконати чиновників не забирати кіоск, а якщо забрати, то тільки разом з нею! 

Кіоск на вулиці Мірющенка, 60, поруч із гуртожитком НУВГП, став першим, який місцева влада взялася демонтувати як незаконний самобуд.

До кіоску підігнали автомобільний кран і вантажівку, забрали його не одразу.

 - Я плачу податки, у мене є всі документи, - ледь не плачучи пояснювала чиновникам  упоноважена власника торгової точки Тамара Степанівна. - У нас жодної просрочки не було.

 

Жінка стверджувала, що уже подала до суду через неправомірне рішення міськради, просила дати їй кілька днів й не забирати кіоск.

Більше фото - у нашій медіагалереї 

Проте, за словами секретаря міської комісії з демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд, у жінки відсутній паспорт прив’язки.

5 рівненських кіосків знесуть до кінця тижня

 - Є рішення виконкому - ми його виконуємо, - говорить  секретар міської комісії з демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд, заступник міського управління містобудування та архітектури Сергій Боліщук. - У підприємця відсутній паспорт прив’язки малої архітектурної форми, що має включати в себе план прив’язки малої архітектурної форми на топографо-геодезичній основі, текстові та графічні матеріали щодо естетичного, кольорового вирішення та інженерного забезпечення об’єкта.

 

 

Більше фото - у нашій медіагалереї 

Зрештою, посперечавшись жінка пішла до кіоску зі словами: "Забирайте його разом зі мною!" Проте, пробувши всередині кілька хвилин, барикадуватися в торговій точці пані Тамара все ж не стала.

У Рівному сьогодні вперше знесуть незаконний кіоск

Представники міської комісії з демонтажу зробили опис майна, що знаходилось у кіоску й винесли з неї товар.

Прокуратура Рівного порушила кримінальну справу по скандальному "Ліону"

 

Щоправда, щоб добратися до одного з холодильників, що стояв надворі, зачинений у металеву обшивку, довелося застосувати навіть "болгарку".

 

Зрештою кіоск таки демонтували.

 

Більше фото - у нашій медіагалереї

Його завантажили на автомобіль та відвезли на зберігання у Трест зеленого господарства.

 

Якщо для міських чиновників демонтаж був роботою, а для жінки-підприємця - трагедією, то для студентів з гуртожитку, поруч з яким відбувався демонтаж - справжнє шоу :)

 

Щоб подивитися, як забирають кіоск, вони й на вулицю повиходили й з усіх вікон гуртожитку спостерігали.

 

На черзі, за словами  заступника міського голови Рівного з питань ЖКГ Олексія Хмилецького,  демонтаж інших тимчасових споруд. Зокрема сьогодні, 10 жовтня, пообіцяли демонтувати кіоск ремонту взуття на провулку Парковому.

 

 

ogo.ua 

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією