Популярне

Як дізнатися інформацію у рівненських правоохоронців

Хто і як може звернутися до міліції, щоб отримати необхідну інформацію, читайте далі. 

За інформацією СЗГ УВМСУ у Рівненській області, запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі.

При цьому обов’язково зазначається:
1) ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
3) підпис і дата.
Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або його бездіяльності

Згідно з Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Запит на інформацію можна подавати:
на поштову адресу 33000, Рівне, вул. Хвильового, 2
на електронну адресу public_info@ukr.net
телефон (0362) 679-728
факс (0362) 67-97-28

Телефони довіри:

Відділ режимно-секретного та документального забезпечення УМВС – (0362) 67-96-27, ВДАІ УМВС – (0362) 63-58-21, чергова частина УМВС – (0362) 67-95-31
Форма для подання запиту на публічну інформацію

Розпорядником інформації є Міністерство внутрішніх справ України.

(найменування розпорядника інформації)

Запитувач______________________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові — для фізичних осіб, найменування організації, прізвище, ім’я, по батькові представника організації — для юридичних осіб та об’єднань громадян, що не мають статусу юридичної особи, поштова адреса або електронна адреса, контактний телефон)

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Прошу відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" надати________________________________________________________
(загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа)

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк (необхідне зазначити):

на поштову адресу _________________________________________________
(поштовий індекс, область, район, населений пункт, вулиця,
будинок, корпус, квартира)

на електронну адресу_______________________________________

телефаксом ___________________________________________

за телефоном____________________________________________

_________ _____________

(дата) (підпис)




 

ogo.ua

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією