Популярне

Які найпопулярніші спеціальності в державних університетах Рівненщини серед вступників-2014

 З 11 липня стартувала вступна кампанія, продовжуватиметься вона до 1 серпня. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА поцікавились ходом подачі заяв, та найбільш популярними напрямами підготовки у трьох вищих державних навчальних закладах Рівненщини. 

 Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП), Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ) та Національний університет «Острозька академія» (ОА). У всіх цих ВНЗ зазначили зростання кількості абітурієнтів, що використовують інтернет мережу для подачі документів.

Електронна система подачі документів це ресурс Міносвіти, за допомогою якого абітурієнти можуть, не виходячи з дому, надіслати до будь-яких ВНЗ заяви на вступ.

– Реєстрація в системі вимагає мати номер сертифікату ЗНО. Тобто ті хто сертифікату не мають відповідно не зможуть зареєструватись. Абітурієнт отримує персональний кабінет в системі, з якого виконує операції з завантаження документів в електронному вигляді і їх подачу. Системою не передбачена подача пільгових документів, – розповідає заступник голови приймальної комісії НУВГП Руслан Жомирук.

Наводимо короткий огляд подачі заяв на вступ у трьох державних ВНЗ. Дані станом на 17 липня.

Правознавство, філологія, міжнародні відносини найпопулярніші в ОА

Фронтальний вигляд корпусу НУ «ОА»

Острозька академія поки що прийняла 2 тисячі 500 заяв на вступ, дві третини з них через електронну систему подачі.

Безперечним лідером з поданих документів є напрям підготовки «правознавство» за ним далі «філологія» та «міжнародні відносини». Про це ЧЕТВЕРТУ ВЛАДУ повідомила відповідальний секретар приймальної комісії НУ «ОА» Олена Пастушок.

Комп᾽ютерна інженерія та інформатика – НУВГП

Вестибюль НУВГП під час всупної кампанії

До Національного університету водного господарства та природокористування подано близько 4 500 заяв, з яких 40% через електронну систему подачі.

Набільшим попитом користуються напрями: «комп’ютерна інженерія», «інформатика».

Вже традиційно популярні економічні напрями «облік і аудит», «економіка підприємництва», «фінанси і кредит».

На тому ж рівні, що й в попередні роки «геодезія, картографія і землеустрій». Про це ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ розповів відповідальний секретар приймальної комісії НУВГП Олег Кухнюк.

Дошкільна освіта, початкова освіта, психологія – РДГУ

Прийом документів в РДГУ

Рівненський державний гуманітарний університет користується найбільшим попитом серед рівненських державних ВНЗ.

Зі слів відповідального секретаря приймальної комісії РДГУ Клавдії Джеджери до ВНЗ надійшло близько 6 тисяч 100 пакетів документів, з яких трошки більше 40% електронним способом. Найпривабливіші в очах всупників «дошкільна освіта», «початкова освіта», «психологія», оскільки на ці напрями подано найбільше заяв.

Також цього року багато заяв на «історію», каже відповідальний секретар.

Станом на 16 липня в електронній базі з питань освіти зареєстровано 813 тисяч 753 заяви вступників з усієї України. Третя частина з них подана через електронну систему подачі документів, а саме 268 тисячі 444.

4vlada.com/

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією