Популярне

Краще місто для життя: Рівне у п’ятірці лідерів

Рівне посіло четверте місце за якістю життя в Україні, обійшовши Львів, Тернопіль, Чернівці та Київ. Такі дані опитування, яке провів один із сервіс онлайн-оголошень. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на blog.olx.ua.

Для цього проаналізували 33 тисячі анкет. Респонденти виставляли містам бали від 1 до 7 за десятьма критеріями. На їх основі аналітики вивели середню оцінку по кожному з показників. Підсумковий рейтинг – це сума всіх десяти показників. Максимально кожне місто могло отримати 70 балів.

Перше місце отримала Вінниця з 50 балами. Це місто з 370 тисячами жителів показало кращі результати в шести з 10 категорій.

Вінницю вважають найбільш чистим, зручним з точки зору роботи транспорту та комунальних служб містом. Її мешканці – найбільш доброзичливі, а система закладів для дітей – найдоступніша. Відстало місто лише за зручністю і близькістю магазинів.

Срібний призер – Луцьк – з 48,9 бала. Він абсолютно лідирує лише за одним показником – розвитком спортивної та розважальної інфраструктури, але показав стабільно хороші результати за всіма іншими критеріями.

Аналогічні успіхи продемонстрував бронзовий фі¬наліст – Харків: 47,6 бала. Він ділить з Вінницею лідерство за зручністю закладів для дітей, а в оцінці вартості життя показав не найкращі результати.

П’ятірку найкращих для життя міст України замкнули Рівне з 47,4 бала і Львів з Тернополем, які отримали по 47,1 бала.

Столиця опинилася на дев’ятому місці (45,8 бала), поступившись Хмельницькому, Чернігову та Черкасам. Київ ненабагато, 0,2 бала, обійшов Івано-Франківськ і Чернівці, які замикають десятку лідерів.

Підсумковий рейтинг міст України за якістю життя:

1. Вінниця – 50
2. Луцьк – 48,9
3. Харків – 47,6
4. Рівне – 47,4
5. Львів – 47,1
Тернопіль – 47,1
6. Хмельницький – 47
7. Чернігів – 46,7
8. Черкаси – 46,3
9. Київ – 45,8
10. Івано-Франківськ – 45,6, Чернівці – 45,6
11. Полтава – 44,4
12. Одеса – 44
13. Миколаїв – 43,6, Суми – 43,6, Ужгород – 43,6
14. Кропивницький – 43,5
15. Житомир – 42,8, Херсон – 42,8
16. Дніпро – 41,9
17. Запоріжжя – 41,7.

Донецьк, Луганськ, Сімферополь і Севастополь не увійшли до рейтингу через неможливість отримати репрезентативні дані.

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією