Популярне

Сумська молодь все активніше штурмує зарубіжжя

Здебільшого – аби отримати досвід і навички в майбутній професії.

Євген – технолог із переробки продуктів тваринництва. Два роки тому він проходив практику в Німеччині. Працював за спеціальністю – на молочній фермі. Переконує: отримав безцінний досвід і збагатився духовно.

Євген – не єдиний, хто прагне поповнювати свій багаж знань за кордоном. За даними Держкомстату, 91% спудеїв залишає Україну, аби на чужині здобути досвід і покращити професійний рівень. Як правило, фахові вояжі тривають від трьох місяців до півтора року.

Терміни встановлюють підприємства, де в майбутньому працюватимуть потенційні здобувачі. Основні вимоги – знання мови та документи на підтвердження наявного фаху. Претендентів добирають ретельно. Перевіряють і потенційних роботодавців.

Поїхати попрацювати за кордон можна й іншим шляхом. Наразі в Україні існує кілька альтернативних обмінів. Їх пропонують Сполучені Штати, Канада, Китай, і там не обов’язково працювати за фахом. Офіційно мета таких програм – вивчення різних культур і оволодіння іноземними мовами.

Є такі, котрі купують квитки в обидва кінці. Виїздять і не тільки після закінчення вишу. За останні три роки здобувати вищу освіту на чужині поїхали 20 тисяч осіб. Але статистика неповернень стала. Серед тих, що навчаються у закордонних вишах, кожен десятий вирішив не реалізовувати набуті знання в межах України.

Повідомляє "strc.sumy.ua"

Суми

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією