Популярне

Колекціонер і фотохудожник Сергій Гуцан представив власну колекцію гравюр і листівок кінця 19-початку 20 століття

Вона розповідає про особисте життя сумчан того часу, відкриває таємниці та запрошує до чуттєвого світу.

 

На кожній світлині – своя історія почуття. На виставці автор представив усього півтора десятки робіт, але на те й розраховано – не розпорошити увагу відвідувача, а надати можливість йому здійснити подорож у час, коли дами були чарівними, а кавалери – галантними.

Створити таку виставку запропонувала давня знайома митця – Надія Білецька. З творчістю Сергія Гуцана, каже, знайома давно. Мріє розказати про талант художника іншим. Лірика робіт надихнули гостей на романтичні емоції. Як мінімум, згадали своє перше кохання. Або ж затамувати подих у передчутті невідомого. Можливо, навіть, відчули на дотик те, про що розповідають світлини та гравюри.

Крім раритетних експонатів, Сергій Гуцан представив і власні сучасні роботи. Як правило, з далеких мандрівок митець привозить фотонариси з життя інших країн і народів. Нині ж, у День усіх закоханих, тема одна – кохання, яке митець обіцяє показати й у наступних виставках.

Усі, хто не встиг побачити роботи Сергія Гуцана, мають таку можливість. У стінах бібліотеки Сумської філії Університету внутрішніх справ експозиція працюватиме ще кілька днів.

Повідомляє "strc.sumy.ua"

Суми

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією