Популярне

Новини Тернопільщини

Житель Тернопільщини намагався перевезти контрабандні сигарети через українсько-угорський кордон

Державна прикордонна служба зафіксувала спробу перевезення контрабандних сигарет через українсько-угорський кордон. Перевізником виявився житель Тернопільської області.

Тернополяни проти цирку

Жителі Тернополя проти того, щоб в обласному центрі зупинялися із своїми виставами цирки та виставки за участю диких тварин. Відповідна петиція з’явилася на сайті міської ради.

«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Неповнолітній тернополянин вкрав у мусульман скриньку для пожертв

На короткий номер 102 зателефонував студент тернопільського ВНЗ і повідомив, що у підвальному приміщенні, яке було об лаштоване для молитов мусульман, невідомий поцупив скриньку з пожертвами. Заявник припустив, що крадій виніс скриньку з грошима 15-16 листопада.

Тернополянин довірився незнайомцю і втратив телефон

Не рідкість, коли шахраї користуються довірливими громадянами. Незнайомець, який просить мобільний телефон з проханням зателефонувати, повинен насторожити. Дуже часто шахраї, яким люди самі ж віддають телефон у руки, зникають разом із дорогим гаджетом. У Тернополі таке також трапляється.

У Тернополі відбувається І Всеукраїнська вишивальна конференція «Верхоплут»

Сьогодні у Тернополі зібралися майстрині з усієї країни, аби поговорити про долю старовинних вишивальних технік, які відходять у небуття, відтак потребують уваги. Організатори заходу – Школа борщівської народної сорочки, Тернопільська Кінокомісія, ТНЕУ.

Селяни на Тернопільщині вигнали із свого населеного пункту попа та журналістів

До села Котюжини, що на Збаражчині, приїхала група журналістів знімати відео про «звірські дії бандерівців», запросив їх у село на Тернопільщині священик УПЦ МП, який втратив свою парафію.

Тернополянка так напилася, що забула, як травмувала собі ніс

«Зелений» змій здатен відбирати пам’ять, особливо у тих випадках, якщо алкоголь людина вживала у великій кількості. Молода тернополянка також стала «жертвою» алкогольного сп’яніння. 23-річна дівчина так напилася, що забула, як розбила ніс.

Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…