Популярне

Крадіїв тернопільських ікон спіймали вінницькі правоохоронці

Чотирьох осіб, що крали старовинні ікони з церков Тернопільщини, Хмельниччини та ще в кількох областях України, затримали вінницькі правоохоронці. Загалом у помешканні злодіїв знайшли більше чотирьох десятків образів.

– До складу групи входили четверо осіб, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Олександр Терещук. – Це, зокрема, організатор, його кум, який працював водієм, громадянська дружина, яка надавала інформацію про старовинні церкви, та чоловік, що скуповував крадене майно. Злодії спеціально знаходили стародавні храми, адже там могли зберігатися цінні старовинні ікони, які їх, власне, і цікавили.

 

За всіма фактами крадіжок із храмів правоохоронці відкрили кримінальні провадження за частино 3 статті 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачене покарання до шести років позбавлення волі.

doba.te.ua

 

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією