Популярне

Буккросинг у Тернополі

Тернопільських любителів книг запрошують взяти участь у буккросингу. Презентація проекту буде 1 березня у антикафе «Тралі-валі» о 12.00 та у «Козі» о 15.00.

 Долучитися до буккросингу можуть усі бажаючі тернополяни. Участь у проекті є безкоштовною, із собою потрібно принести лише книгу.

«Це хороший спосіб залучити тернополян до читання книг, - каже один із організаторів акції Антон Лисковец. – Суть буккросингу в тому, що люди обмінюватимуться книгами за такою схемою: кожен принесе свою книгу, а собі для читання візьме іншу. Прочитавши цю книгу, читач приносить її до «Кози» або до кафе «Тралі-валі» і бере там іншу книгу для прочитання».

Усі книги будуть зареєстровані на офіційному сайті буккросингу в Україні. До кожної будуть приклеєні спеціальні наліпки та коди. Тому книги не пропадуть і кожен зможе знайти свої книги та повернути їх. Організатори планують проводити проект до 1 квітня.

«Якщо до буккросингу долучатимуться люди, то звісно, що проект працюватиме стільки, скільки потрібно, - каже Антон. – Поки що нас підтримали лише два кафе, але в подальшому, можливо, до такого проекту долучаються й інші кафе міста».

Довідка              

Додаткову інформацію можна дізнатись за номерами:  097-784-31-01 координатор проекту - Христина Глаз; 096-95-656-69 Антон Лисковец. Та в соцмережі vk.com/ternopilbookcrossing.

20minut.ua/


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.