Популярне

Заплатити за воду та каналізацію тернополяни повинні до 27 листопада

 Якщо ж вони зроблять це пізніше, то уже будуть зараховані до числа боржників. А на останніх у «Водоканалі» свої санкції.

 Тернополян вкотре попереджають, за водопостачання та за каналізацію потрібно платити вчасно. Адже й так жителі нашого міста заборгували «Водоканалу» сім мільйонів гривень.

РУСЛАН БУРМАС, начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал»

«Споживачі повинні розраховуватися до 20 числа поточного місяця за попередній місяць. Якщо до двадцятого числа борг чи сума споживчих послуг не оплачена, 21 числа це вже рахується заборгованість. Якщо буде прийнято, а саме затверджено розмір нарахування пені, то з 21 числа пеня може нараховуватися, точніше вона буде нараховуватися. Пеня буде нараховуватися в розмірі 0,1 відсотка день прострочений».

Аби «Водоканал» стягував із тернополян пеню, цей проект повинна затвердити Верховна Рада. До цього часу зі злісними боржниками комунальники борються по-іншому, а саме – через суд. Практикують у «Водоканалі» й більш радикальні методи, зокрема відключення води та каналізації.

ІВАН ГЛАДКИЙ, начальник водоканалізаційної інспекції КП «Тернопільводоканал»

«Зараз, безпосередньо сьогодні, ми відключаємо абонентів від водовідведення. Це супроводжується значними незручностями в наших абонентів. Включення повторне буде проводитись тільки після повного врегулювання заборгованості».

Аби не стати одним із боржників, у «Водоканалі» радять все сплачувати до останнього робочого дня місяця. Для прикладу, у листопаді тернополяни повинні заплатити до 27 числа включно. Якщо ж вони зроблять це пізніше, то сума буде зарахована не за жовтень, а, відповідно, за листопад. І тоді комунальні послуги за десятий місяць вважатимуться не сплаченими.

http://intb.te.ua/


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.