Популярне

Чи реально виграти приз у соціальних мережах?

За статистикою, кожен 3-й українець хоча б раз в житті брав участь у розіграші подарунку. Та як часто можливо щось отримати по закінченню розіграшу? 

Спілкуючись з перехожими, дізнаємось, що з 30 опитаних, лише 2  людини вигравали в розіграшах та лише 1 отримувала приз.

-          - Олено, розкажіть, будь ласка, детальніше про конкурс та чи отримали ви подарунок.

-          - Зазвичай, в соціальних мережах багато розіграшів, але я рідко беру в них участь, так як розумію, що виграти – майже нереально. Але цього разу я вирішила спробувати. Побачила конкурс в інстаграмі, зробила репост та очікувала. Як було зазначено, вибір переможця проводився за допомогою спеціальної програми випадковим чином. По закінченню дізналась, що стала переможцем. Звичайно дуже зраділа, так як подарунком була – вечеря на двох. Проте, його я так і не отримала. На мої повідомлення мені не відписували і додали в чорний список. Після цього, я не хочу брати участь в таких конкурсах.

На жаль,таке трапляється часто, але не завжди, принаймні, так нам повідомив наступний переможець іншого конкурсу.

-           - Богдане, розкажіть, будь ласка, про конкурс, в якому ви брали участь та чи отримали подарунок.

-           - Конкурс побачив Вконтакті від компанії Віват Сервіс. Умови були не важкі: додати в друзі та зробити репост, подарунок – гнучка лампа для підсвітки ноутбука. Мені якраз вона була дуже потрібна, адже часто працюю за ноутбуком у вечірній час. Після закінчення конкурсу, побачив, що став переможцем. Найбільше мене вразило те, подарунок доставили додому (показує фото). Нещодавно в новинах з’явилось, що проводиться розіграш флешки, рекомендую друзям, адже знаю, що все чесно. Хочеться побільше таких розіграшів J

-           - Дякуємо за розгорнуту відповідь. Надіємось, таких розіграшів буде значно більше. 


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…