Популярне

Тренди інтернет-маркетингу для тернопільських бізнесменів

Тернопільська компанія Віват Сервіс підібрала найкращі тренди інтернет-маркетингу на найближчі декілька років. Що робити, щоб утримувати лідерські позиції на ринку, читайте далі.

 

1. Мобільний маркетинг. Адаптуйте свій веб-ресурс під різного роду гаджети - це перше, що ви повинні зробити в майбутньому. Близько 50% користуються саме мобільними телефонами для перегляду пошти, відео, пошуку інформації або купівлі товару.
 
2. Якісний контент. Станьте експертом у своїй галузі, досліджуйте тему, яку висвітлюєте, максимально глибоко - тоді покупцеві не доведеться витрачати час на пошук потрібної інформації в інтернеті і, як результат - він буде вам вдячний, він залишається з вами, радить вас друзям.
 
3. Відео-маркетинг. Темп сучасного життя такий, що багатьом користувачам набагато простіше сприймати інформацію через відео-контент. Тим більше, що відео може кожен, у кого є мобільний телефон, а безкоштовних майданчиків для його розміщення більш ніж достатньо. Прогнозують збільшення споживчого трафіку відео-контенту до 80% до 2018 року від загальної маси запитів.
4. Email-розсилка. Це одна з найбільш перевірених форм спілкування між клієнтом і продавцем. Для більшого відгуку клієнтів, використовуйте сегметацію - розподіл товарів за гендерною ознакою, віком, інтересами і персоналізацію.
 
5. Аналітика. Якщо ваша мета підвищити конверсійні показники, використовуйте всі інструменти веб-аналітики, проводьте А / В тестування - іноді проста зміна кольору кнопки заклику до дії підвищує відгук в рази. І ви ніяк не зможете пояснити цей феномен, просто тестуйте - колір, дизайн, наповнення.
 
6. Будьте в тренді. Конкуренція в інтернеті зростає і методи, які працювали вчора - сьогодні можуть не працювати. Щоб швидко реагувати на виклики - використовуйте всі можливості інтернет-маркетингу для просування свого бізнесу.
 
Сьогодні Віват Сервіс сконцентрувався на найактуальніших трендах, які розвиваються, завойовують свою аудиторію і прогнозовано будуть ефективні в наступних роках. Головне - не розслабляйтеся :)
 

Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.