Популярне

Як зберегти свій бізнес тернополянам за допомогою соціальних мереж?

Фейсбук, Інстаграм, Вконтакті - це далеко не весь перелік соціальних мереж, які користувачі використовують до цього часу. Для когось - це засіб спілкування, джерело інформації, для інших - платформа для бізнесу. Чи доцільно виводити бізнес в онлайн та як це зробити тоді, коли ти не впевнений користувач Інтернету - читайте далі.

З кожним днем на ринку все більше конкурентів, які прагнуть зайняти лідерські позиції. Одним це вдається, іншим - не зовсім. Чому так відбувається - чіткої відповіді немає, але припущення про те, що інші роблять щось краще - залишається актуальним. 

У 21 ст. кожна третя компанія зареєстрована в соціальних мережах та активно веде свій бізнес з їх допомогою. Проте, у Тернополі цей показник значно менший. Виявляється, тут багато прихильників традиційного ведення бізнесу, але є і такі, чий бізнес побудований лише в Інтернеті. Ці люди зазвичай відкриті до розмов та змін, шукають оновлень, а їхній бізнес успішно розвивається. Сучасна людина має обмежений час (який не передбачає відстоювання в чергах), тому перегляд продукції онлайн значно спрощує процес вибору в подальшому або ж надає можливість здійснити покупку онлайн. 

Серед компаній, що надають послуги SMM-просування у Тернополі є компанія Віват Сервіс. Асортимент завдань, які вона вирішує є досить суттєвим, а саме:

- створення сторінок та спільнот у соціальних мережах (Facebook, Instagram, Google+,Twitter, LinkedIn);

- щоденне наповнення пабліків унікальним контентом;

- залучення потенційних клієнтів та постійний контакт з ними;

- повне адміністрування; 

- розробка і впровадження конкурсів та акцій за допомогою лайк-механіки;

- написання та поширення прес-релізів про новинки Вашої фірми;

- розробка індивідуальної основної картинки (аватарка, банер, мініатюра) для сторінок;

- здійснення e-mail-розсилки;

та додаткові послуги.

Як сказав Біл Гейтс: "Через 5-7 років буде тільки два види бізнесу: той, який в Інтернеті, і ніякого бізнесу". Тому, вибір за Вами.


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.