Популярне

У Тернополі відзначили 1029-ту річницю хрещення Русі

 28 липня увесь православний світ відзначав важливі події ­– день хрещення Русі та вшанування рівноапостольного князя Володимира. 

 Біля Тернопільського ставу сотні вірян та священнослужителів зібралися на спільну молитву за Україну та мир. Багато вірян прийшли з надією, що їхні щирі молитви у цей день допоможуть Україні подолати ворога і жити нарешті у мирі. «Я приїхала із села спеціально. Вірю у мир і спільну молитву. У її силу. Сподіваюсь, що колись настане день, коли наші хлопці на фронті більше не будуть гинути», – поділилась думками жителька Тернопільщини. Духовенство вважає, що саме християнство закінчило братовбивчу війну на землях Київської Русі. «Будьмо гідними синами та доньками Великого Рівноапостольного князя Володимира, великого хрестителя Русі-України. Віднесімо сьогодні до нього свої молитви, щоб молився за Україну, за мир та спокій, за припинення війни на нашій землі. Просимо благословення для нашого краю та неньки-України», - промовив Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Владика Василій Семенюк.

 
 

Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…