Популярне

У Тернополі поливають дороги – щоб асфальт не плавився (ВІДЕО)

"Щоб асфальт не плавився", - так Петро Царик прокоментував у Facebook відео, що поливає міські дороги через спеку.

Майже дві тисячі користувачів, треба розуміти, мешканців Тернополя, за сьогодні переглянули відео, що поливає міські дороги через спеку. Втім, від цього, схоже, нікому прохолодніше не стало. Скорше, навпаки. Звідси й жарти, що пишуть містяни у коментарях.
Натомість, мерія на своєму сайті поінформувала містян, що дороги через спеку будуть поливати не тільки у центрі, а й на масивах – Сонячному та Східному, Дружбі.
За прогнозом синоптиків, спека протримається до середини серпня, температура сягатиме позначки +37, це, до речі, у затінку. На вихідні можливі дощі, але, як кажуть синоптики, це не позначиться на температурі. Аномальна спека не скасовується. До речі, з цього приводу вчора у коментарі УНІАН прем’єр міністр Розенко навіть запропонував власштовувати сієсти. За його словами, в Україні клімат не настільки критично-спекотний, щоб питання вирішувати на рівні національних ідей. Тобто узаконювати через Верховну Раду. Втім, на думку Розенка, кожне підприємство, заклад, або громади міста та сіл – можуть самостійно вирішувати, коли робити сієсти у сорокаградусну спеку. Вдень, у спекотний час, можна робити перерву, приміром, як в Іспанії – з першої години до п’ятої вечора.

 Світлина Вови Фостика, яку він розмістив у Facebook – Пішохідний фонтан на Циганці 

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…