Популярне

Підозрюваного у вбивстві випускниці з Тернопільщини Василя Гнатюка не відправлять до психлікарні (ФОТО)

Рішення про обстеження у психіатричній лікарні Львова 16-річного Василя Гнатюка, що підозрюється у скоєнні вбивства 17-річної Ірини Мукоїд, скасовано судом.

Про це сьогодні, 3 серпня, повідомила у Facebook криміналіст Наталія Костильва. А також додала, що наступне слухання справи призначене на 8.45 восьмого серпня.
За її словами, адвокати наполягають на відводі судді. Виявили, наголошує криміналіст, безліч "білих плям".
У свою чергу, мати хлопця сподівається, що слухання справи буде перенесене в інше місто, бо, як вона каже, тернопільським нема довіри. Вважає, що вбивця не її син. За однією з версій, дівчину вбив хтось інший та в іншому місці, а тіло було викинуте з авто у тому місці, де знайшли. Втім, за записом відеореєстратора видно о 5.50 тіло жертви, а також авто, що зупинилось та поїхало далі. Припускають, мовляв, водій побачив тіло та злякався, і поїхав від гріха подалі.


Нагадаємо, у селі Вишнивець тіло Ірини Мукоїд було знайдено обіч дороги 26 червня. Коли Василя Гнатюка затримали і відправили у СІЗО, місцеві мешканці перекривали трасу, вимагали знайти справжнього вбивцю. Ця резонансна справа набула розголосу у соцмережі. Люди не вважають, що цей хлопець, майже дитя, вбивця. У свою чергу правоохоронці доводять протилежне, радять не поспішати з висновками поки триває слідство.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.