Популярне

Як на Тернопільщині екс-мер землі захапав (ВІДЕО)

Спільнота "Політичний Збараж" на своїй сторінці у Facebook сьогодні, 9 серпня, розповіла про свого екс-мера та черговий факт беззаконня на Тернопільщині.

Факт був виявлений завдяки зверненню до громадських активістів мешканців села Кобилля, що у Збаразькому районі. Два тижні тому, як повідомляє активістка Ружена Волянська, люди повідомили про незаконну (на їхню думку) вирубку лісу. З’ясувалось, що до цього в певній мірі причетний екс-мер Збаража.


"Екс-мер Збаража, - зауважує Ружена Волянська, - не лише в Збаражі землі захапав: земельна площа 19 га землі разом із лісом (сосни до 4 м у висоту) на "конкурсі" перейшла за 16000 грн за рік (!) одному із підприємців зі Збаражу. Тобто, менше ніж за 1000 грн за 1 га в рік! Чудеса... А земельна ділянка, де зараз автомойка у Збаражі, яка належить Бочарову та заступнику голові РДА Тиню Петру, взагалі дісталася їм задурно".
Найцікавіше, наголошує вона, що, якби ліс не зник на початку цього року, люди про це й не дізнались.


Також Ружена Волянська пропонує відеокоментар від начальника слідства ГУНП.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.