Популярне

Як на Тернопільщині показник зарплати збільшили – ЗМІ

Середні показник платні на Тернопільщині, як повідомляють ЗМІ, не найгірший, навіть випереджає сусідню область, Чернівецьку. Офіційно уже досягла позначки – п’ять тисяч вісімнадцять гривень.

Якби ті п’ять тисяч мав кожен у гаманцю, то й не дратувала людей ця статистика. Адже кожен розуміє, що середній показник сформували заробітки не пересічних краян. Ось, приміром, сесія облради, що відбулася нещодавно, коли її голова підвищував собі та підлеглим зарплату. При цьому, як писали місцеві ЗМІ, Віктор Овчарук зауважив, що змушений це зробити не з власної волі. Мовляв, Кабмін постановив – преміювати за вислуги років, інтенсивність праці та особливі умови. Це до 60 відсотків до посадового окладу голови облради. Трохи менше його заступникам.
Щоправда, з першого разу, попри постанову уряду, на яку посилався Віктор Овчарук, депутати належно не відреагували. Не проголосували. Так само й за другим разом. Мало того, певна кількість депутатів вийшли із сесійної зали, щоб не було кворуму. Але, як зазначає Про.te.ua, Віктор Овчарук проявив неабияку наполегливість та за третім разом "видавив" омріяний результат. "За" натиснули тридцять три кнопки. Тепер Віктор Овчарук, ймовірно, матиме щомісяця тридцять п’ять тисяч зарплати, а заступники – по двадцять.
Отже, якщо заробітки чиновників та простих грішних скласти до купи, то середній показник по області матиме біль-менш пристойний розмір. Відповідно, можна й звітувати про зростання добробуту населення.
Публікація підготовлена за матеріалами місцевих ЗМІ.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.