Популярне

Тернопільський суд вирішив утримувати під вартою 16-річного підозрюваного у вбивстві Ірини Мукоїд

Василя Гнатюка утримуватимуть під вартою, згідно з клопотанням слідчих. Про те, щоб відпустити підлітка на домашній арешт, про що клопотали адвокати, міський суд це прохання відхилив.

За вимогами прокурорів, суд задовольнив максимальний термін утримання під вартою – до 60 діб, передає "20 хвилин". Це щоб підозрюваний 16-річний Василь Гнатюк від слідства не переховувався, не вплинув на речові докази, не тиснув на свідків та слідчих.
Далеко не всі краяни схвалюють це рішення. Зокрема, у Facebook дописувачі ставлять під сумнів, що цей підліток міг скоїти злочин, тож тримати його за гратами – жорстоко.
"Ну, яким чином ця перелякана дитина може тиснути на свідків, коли люди самі все прекрасно знають і розуміють, що насправді сталось, і хто винуватий в цій трагедії. Цей бідолаха дістав вже такий урок в життя, що з тварин знущатись він вже точно не буде і забуде про свої хуліганські навики, які зіграли з ним такий злий жарт, - вважає Світлана Фостик. - Навіщо було його запроторювати за грати, незрозуміло".
"Він не зміг би вбити. Я не вірю. Йому підкинули. Вбивці втекли закордон, напевно. Це знущання над людиною. На що суддя дивиться?" – обурюється Наталя Хоркун.
"Я знав що на Рідній землі тяжко, але не знав що вік авторитетів на Тернопільщині починає свій відлік з 16 років. У 90-х боялись бритих і спортивних, а у 2017-у треба боятися 16-річних, які можуть залякати все село", - коментує Юрій Тимошко.
І подібних коментарів безліч. У свою чергу, правоохоронці наполегливо просять не заважати і дочекатись висновків слідства.
Нагадаємо, тіло вбитої Ірини Мукоїд знайшли 26 червня біля дороги, що у селі Вишнивець. Підозрюваного 16-річного підлітка, Василя Гнатюка, відразу ж затримали. Правоохоронці на те мали певні докази, що невдовзі озвучив прокурор області.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.