Популярне

У Тернополі від ранку пенсіонери штурмують управління соцполітики (ФОТО)

У Тернополі із сьомої ранку під будинком №8, що вулиці Лисенка, юрбляться пенсіонери. Їх тут дуже багато. Утворилась довжелезна черга.

Цей ажіотаж літніх тернополян сфотографував та розмістив у Facebook Олег Різник. Під управління соцполітики, пояснив автор світлин, пенсіонери вишукувались, щоб отримати картку тернополянина.
"Але вон ще не знають, що ці картки чіповані, й там вписано число звіра", - жартує Олег. Певно, нагадує той шкандаль, коли деякі "віруючі" відмовлялись отримувати індифікаційні коди, та навіть паспорти, через свою забобонність щодо номерів цих документів. Вигадували, мовляв, в номері записано число звіра.
Схоже, картка тернополянина з номером їх не лякає, адже, обіцяні пільги, ймовірно, важливіші, аніж забобони.
"Люди погано поінформовані. На Островського і на Тролейбусній немає черг. А ще в жеках будуть приймати документи", - додає у коментарі Михайло Кулик.
"От, в котре в нас створюють проблему, вирішують, звітують. Приват вже давно розробив і впроваджує систему обліку через карточки пейпас. Зайшов в автобумс, або тролейбус, приставив картку і оплатив. Якщо пільговик з карточки нічого не знімає, якщо простий зняло за проїзд. Кошти поступаю відразу на рахунок перевізника. Статистика про клієнтів генерується - кількість пільговиків, сума оплати - для чого колесо винаходити декілька раз, якщо воно вже в інших їде?!" – обурюється Михайло Шидпівський.
"Жах. Це справжнє знущання над людьми!" – вважає Лєна Чернікова-Глушок.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.