Популярне

Поліція Тернопільщини полюватиме на фальсифікат

 Поліцейські Тернопільщини з початку року склали 1320 протоколів на нетверезих водіїв. 

 

 
- Ви уявіть собі: 1320 протоколів! Це тільки тих водіїв, яких нам вдалося задокументувати, - говорить начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол.  
 
 
За статистикою, алкоголь – супутник кожної п’ятої дорожньо-транспортної пригоди, у тому числі і з летальними наслідками. З початку року слідчі скерували до суду обвинувальні акти на 6-х нетверезих кермувальників.  Надлишковий вміст спиртного виявили у 4-х водіїв, які загинули у дорожньо-транспортних пригодах. 
 
- Проблема досить серйозна і в розвиток цієї проблеми мною прийнято рішення два тижні проводити (тиждень підготовчий, а тиждень – практичний етап) боротьби з незаконним або фальсифікованим алкоголем на території області. Цей тиждень ми будемо активно працювати по розливайках, по магазинах, вдасться, по цехах. Бо, на жаль, податкова міліція цим не займається, а наслідки розгрібаємо ми у вигляді трупів на дорозі, вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, - додає Олександр Богомол. 
 
Поки головний поліцейський застерігав від помилок на дорозі, Патрульна поліція повідомила про нову пригоду. 21-річна дівчина на «RENAU MEGAN» врізалась у стовп на вул. Вояків Дивізії Галичина. У її крові виявили 1.42 проміле алкоголю, що перевищує норму усемеро. На щастя, постраждало тільки авто. Можливо, чималий штраф змусить кермувальницю надалі поводитись обережніше.
 

Вікторія Юрчук
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…