Популярне

Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Причини відвідин достеменно не відомі, але, як подейкують окремі працівники закладу, мова йде про нецільове використання державних коштів у великих розмірах.
Цього року інститут програв судові справи за позовами попередніх заступників директора Свінних Г.Г. та Уруського В.І., які були звільнені Петровським О.М. під приводом «реорганізації» закладу в 2016 році.  За рішеннями судів (Тернопільського міськрайонного та апеляційного) інститут зобов’язали виплатити цим незаконно звільненим працівникам компенсацію за вимушений прогул, що тривав практично цілий рік, а також поновити їх на роботі.
Виходить так, що в цьому «науково-методичному центрі педагогічної освіти» Тернопільщини  під «розумним керівництвом порядних людей» впродовж року витратили кошти на чотири зарплати номінально двох заступників директора за штатним розписом. З усіма виплатами суми стягнень  наближаються до 200.000 гривень. Для бюджету інституту це не такі вже й великі втрати, якщо взяти до уваги те, як охоче фінансує тепер потреби нової адміністрації закладу обласна рада.


От лише напередодні Дня працівника освіти виділили понад 100.000 грн на преміювання працівників інституту «за особливі досягнення». Кажуть, що найбільші досягнення виявили в роботі членів адміністрації, бо і директор, і всі його заступники отримали премію в розмірі посадового окладу. Всім іншим працівникам розділили те, що залишилося, в пропорційній залежності від лояльності до директора та його «молодої команди».
Чи виявлять слідчі УДСБЕЗ склад злочину в діях директора інституту Петровського О.М. – покаже час. Прикривати дії нинішнього керівника закладу є кому з числа високопосадовців області. Цілком можливо, що суми, стягнені на користь позивачів, спишуть на «непередбачені витрати», а порушення норм трудового законодавства віднесуть до особливостей «адаптивного стилю керівництва», про який так часто любить говорити сам Петровський.
То що, покудахкають з переляку та й знову втишяться? А мо’ й ні…


Довідка:

Посіпаки — маленькі жовті помічники лиходіїв, які існують з давніх-давен, вони еволюціонували з одноклітинних організмів у живих істот, що переслідують одну мету: служити найамбітнішим злочинцям[5]. Після того, як посіпаки через свою дурість знищили своїх господарів, а саме: Тиранозавра Рекса, Первісної людини, а також Фараона, Графа Дракулу та Наполеона, вони вирушили на територію Антарктиди[6], де жили довгий час. Десь в 1960-х роках відсутність господаря довела їх до депресії, тому троє посіпак в особі Кевіна, Стюарта і Боба вирушили шукати нового боса. Вони потрапляють на конференцію, на якій виступатимуть найбільші злочинці сучасності. Саме там їм доведеться поборотись за право бути прислужниками суперлиходійки Скарлет Противсіх, яка хоче захопити світ. А вже потім на посіпак чекають пригоди з королівською короною, зрада Скарлет, та зустріч з малюком Грю.
 


Далі буде…

Інна Устенко
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.