Популярне

Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Навіть на офіційному сайті Гусятинської селищної ради в розділі «Новини – Наша діяльність» на диво  пусто. Очевидно, всю інформацію про діяльність голови селищної ради Михайла Левицького та його команди покрив той самий туман, що осінніми ранками сизою хмарою вкриває землю.


От, для прикладу, ніяк не зрушиться з «мертвої точки» справа із ліквідацією стихійного сміттєзвалища. Історія давня і відверто неприємно пахне. В буквальному сенсі цього слова. Сміттєзвалище тому й «стихійне», що сміття нанесло черговими природніми стихіями, надуло вітром невідомо звідкіля, а тому й звинувачувати нікого. Хіба можна ставити претензії до погоди? Добре, що туман зліг на землю і вітер стишився. Не так вже й помітно це сміттєзвалище. А скоро мороз вдарить, снігом сміття занесе, то й взагалі в очі не кидатиметься й сморід зникне. До весни. А там, гляди, кропивою заросте. От  і вирішиться «стихійно» питання про стихійне сміттєзвалище.


Довший час у Гусятині відсутнє водопостачання. Тут, правда, вже не природня стихія шкоду нанесла, а людьми «пороблено». Пороблено і задавлено, тому так важко Левицькому зрушити справу із ремонтом бодай частини водогону. А де голова. А голова на місці, приймає щиросердечні вітання від колективу селищної ради з нагоди свого дня народження. Маємо надію, що в час вітання в селищній раді вода знайшлася, до сусіднього джерела бігати не довелося.
Переконані, що вітальні слова від колег в день народження Михайла Левицького були насправді щирими, бо принаймі колективу селищної ради з головою таки повезло. Про це переконливо свідчить інформація про суми отриманих премій посадовцями Гусятинської селищної ради за 2015-2017  роки. За три роки з часу обрання й призначення на посади, 18-ть фахівців селищної ради, на чолі із паном Левицьким, отримали на загал майже 706000 гривень нарахованих премій: 123208 грн. в 2015 році; 307529 грн. в 2016 і 275261 грн. за січень-вересень 2017 року. З цих далеко не скромних сум «доля» голови селищної ради пана Левицького склала за три роки 110006 грн. преміальних.
Щедрі преміальні нараховані, очевидно, за «непосильну»  працю в ім’я і во благо громади. Бо ж не за пустослів’я даються такі винагороди. А те, що не видно результатів тієї праці – то все той туман. От нехай тільки зійде, то й побачимо. І водогін відремонтований, і лікарню облаштовану. Бо поки що тільки лавочки видно, встановлені «для покращення комфортності проживання». Воно й правда: йдеш по воду чи з водою, втомився – присів, перепочив. Вам комфортно, а голові – приємно. І не кажіть…


А може насправді все достатньо прозоро і туман тут ні при чім. Просто панові Левицькому та іже з ним немає чим похвалитися. Посіявши серед жителів громади щедрі обіцянки та здобривши їх патріотичними гаслами в час виборів, Левицькому вже давно пора показати свої ужинки конкретних справ. Та, схоже, щось пішло не так. Чи то поліття таке неврожайне, чи то голова не на місці. Але в голови голова не болить. А може й болить…після дня народження. Цікаво, що співали на святкуванні імениннику: пісню «За туманом нічого не видно» чи «Туман яром, туман долиною»?  Може хтось був, щось чув, підкажіть…

 

Дарина Липко
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.