Популярне

У тернопільському театрі жінок розберуть на мікроелементи

 

19,22, 23, 26 листопада у Тернопільському обласному академічному драмтеатрі ім. Т.Шевченка – прем’єра. Спливають останні дні роботи над виставою за п’єсою польського драматурга А.Сарамоновіча «Гормон кохання або Тестостерон», переклад О.Ірванця, постановка засл. діяча мистецтв України В.Жили, у виставі використають пісні гурту «Друга ріка». Жанр вистави - занадто відверта комедія, із позначкою "18+".

 

- П’єса про кохання, друга її на зва – «Ніжність». Хоча на сцені діють 7 чоловіків, які розбирають образ жінки на мікроелементи, все зводиться до того, що ми говоримо про любов до жінки і ви в цьому переконаєтесь. Інтригуючий сюжет з певним детективним забарвленням, з комічними ситуаціями. Про взаємини чоловіка і жінки говориться з іронією, часом брутально, відповідно до сьогоднішнього часу, адже колись нам говорили, що сексу нема, а ми все розмножуємось, - каже режисер вистави В’ячеслав Жила.
 
У виставі зайняті актори середнього покоління. Їхні персонажі з різними і не завжди простими характерами, з гумором і зі своєю любовною інтригою.
 
- Мотиви, чому в інтимні стосунки вступають чоловіки і жінки – різні. Чоловіки прагнуть втамувати свою жагу, а от мотиви жінок виглядають химерними, звивистими і важко пояснюваними, - розповідає виконавець однієї з ролей заслужений артист України Андрій Малінович.
 
Сюжету творча група не розповідає, щоб додати інтриги. Зазначають, вистава про те, що говорять чоловіки у відсутність жінок.

Вікторія Юрчук
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.