Популярне

Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Іванечко Юрій Мирославович; Іванечко Павло Мирославович, Бухгалтер року 2017

на фото: Іванечко Юрій Мирославович (зліва) та Іванечко Павло Мирославович (справа)

Пане Юрію, Ви переможець конкурсу Кращий бухгалтер України 2016 року, Ваш брат Павло перемагав у конкурсі у 2014 році, розкажіть про це детальніше.

У 2016 році, я взяв участь у конкурсі для того щоб перевірити власні сили і здобув перемогу. Традиційно у конкурсі визначають «десятку» кращих бухгалтерів України які позитивно склали тести перших двох етапів і на третьому, заключному етапі, написали творчу роботу. За шкалою оцінювання я набрав високу кількість балів яка дозволила мені потрапити у список переможців.

на фото: Іванечко Юрій з дочкою Іванечко Анастасією, ученицею Тернопільської школи №7

Цього року також приймали участь як конкурсант?

У цьому році організатори запропонували взяти участь у якості журі, і я погодився. Головним завданням журі – є оцінювання творчих робіт конкурсантів. Тему для творчої роботи затверджують організатори і вона як правило є досить актуальною з точки зору практичної роботи бухгалтера.

Яка тема була цього року і на скільки конкурсанти з нею справилися?

«Як навчити фінансової грамотності менеджерів та яку вигоду від цього можуть отримати бухгалтерія і підприємство в цілому», саме такою цього року була тема. Конкурсантам було запропоновано розвинути її у чотирьох напрямках:

-наявна ситуація на підприємстві

-чому саме потрібно навчати менеджерів підприємства;

-як і хто повинен навчати менеджерів;

-як побудувати ефективне спілкування бухгалтерії з керівником та менеджерами окремих підрозділів.

Пане Павло, Ви берете участь у конкурсі не вперше?

Так, у 2014 році я брав участь у конкурсі як учасник, а у 2015 році мене запросили для участі в конкурсі у якості журі. В 2016 році коли учасником був Юрій, організатори не запрошували мене до участі оскільки дуже пильно слідкують за тим щоб конкурс відбувався об’єктивно і не було конфлікту інтересів. Цього року знову приймав участь у якості журі.

Які враження від цьогорічного конкурсу?

Завжди цікаво перечитувати роботи конкурсантів. Фіналісти конкурсу – це бухгалтери-професіонали які завжди в тренді подій що відбуваються. Саме це було відображено у роботах. По-перше, конкурсні роботи підтвердили, що на вітчизняних підприємствах бракує керівників які вміють враховувати і співставляти різні економічні і фінансові показники діяльності підприємства з метою прийняття ефективних рішень. По-друге, бухгалтери чи не найперші реагують на те, що відбувається в країні, так цього року було багато конкурсантів котрі у творчих роботах висвітлювали співпрацю керівника та бухгалтерії у галузі медицини (яка сьогодні перебуває в стані реформування) та в діяльності ОСББ (які масово створюються в Україні)

Пане Юрію, чому варто (чи не варто) брати участь у конкурсі бухгалтерам?

Однозначно бухгалтерам потрібно брати участь у конкурсі. Конкурс дає змогу самоствердитися, підвищити свій рівень знань, а також самостійно перевірити свої знання та побачити де у бухгалтера є слабкі місця. Крім цього це можливість познайомитися із колегами з інших регіонів України. Цього року відбувся п’ятий, ювілейний, конкурс і впевнений, що організатори продовжуватимуть його проведення. Традиційно нагородження переможців відбувається у Міністерстві фінансів України за участі працівників  Мінфіну, тому крім всього решту, кращі бухгалтери мають змогу поспілкуватися з державними службовцями які регулюють бухгалтерську діяльність в Україні. Я відвідав конкурс ще й зі своєю дочкою Анастасією, яка невдовзі закінчуватиме школу і сьогодні стоїть перед майбутнім вибором професії, спілкування з конкурсантами та організаторами допомогло їй зорієнтуватися які сьогодні тенденції на ринку праці.

Пане Павло, те ж саме запитання до Вас.

У конкурсі щороку бере участь велика кількість бухгалтерів, є такі що приймають участь декілька років підряд. Наприклад цього року у десятку найкращих потрапив бухгалтер який бере участь вже три роки і лише цього річ він переміг. Це свідчить про те, що конкурс дійсно стимулює бухгалтерів розвиватися, вдосконалюватися і ставати справжнім професіоналом. Крім цього, у конкурсі часто беруть участь фінансові директори підприємств, про них можна сказати, що це менеджери які не лише знають свою ділянку, але й безумовно є професіоналами бухгалтерії. Такі фахівці сьогодні на вагу золота.

конкурс кращий бухгалтер україни 2017; Іванечко Юра; Іванечко Павло

Дякуємо за спілкування!

Довідка:

Іванечко Юрій Мирославович, к.е.н., бухгалтер-експерт ТОВ «Тер Аудит», викладач кафедри Обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Тернопільського національного економічного університету, кращий бухгалтер України  2014 р.. Сфери діяльності: бухгалтерський облік, аудит, оподаткування.

Іванечко Павло Мирославович, к.е.н., бухгалтер-експерт ТОВ «Тер Аудит», кращий бухгалтер України 2014 р., громадський діяч, голова Тернопільського осередку МГО «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів». Сфери діяльності: бухгалтерський облік, аудит, оподаткування.

Світлана Черненко
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.