Популярне

На Тернопільщині військовослужбовці підуть на прощу до Зарваниці (програма)

Відбудеться уже Х ювілейна Всеукраїнська проща військових 22-23 вересня у Марійському духовному центрі.

«Дякую Богу, якому служу!», – саме така тема цьогорічного паломництва військовослужбовців та їхніх родин до Зарваниці.

Відбудеться уже Х ювілейна Всеукраїнська проща військових 22-23 вересня у Марійському духовному центрі. Про те, як відбуватиметься захід та хто візьме у ньому участь, обговорили під час засідання організаційного комітету під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика.

Традиційно до Зарваниці з’їдуться бійці АТО та операції об’єднаних сил, ті, хто вже повернувся з фронту і ті, хто ще служить, військові контрактної служби, учасники бойових дій різних періодів, їхні родини, представники ветеранських громадських організацій, волонтери та усі, кого протягом кількох останніх років безпосередньо чи опосередковано торкнулася війна. Під час прощі в молитві проситимуть Божого захисту для бійців та миру для України. «Паломництво військовослужбовців до Зарваниці за дев’ять попередніх років уже стало важливою складовою життя для військових та їхніх родин, а також можливістю духовно об’єднатися, поспілкуватися зі своїми побратимами та друзями. Кількість учасників прощі, які щороку з’їжджаються до Марійського духовного центру, лише свідчить про те, що такі заходи неодмінно потрібні. Цього року ми також очікуємо до 2,5 тисяч прочан, які приїдуть помолитися до святині. Тому запрошуємо до Зарваниці – помолитися за наших захисників та за мир в Україні», – зазначив Юрій Юрик.

Програма паломництва:

X Всеукраїнське паломництво військовослужбовців і членів їхніх родин до Зарваниці 22-23 вересня, 2018 р.  ПАЛОМНИЦТВО ВДЯЧНОСТІ  “Дякую Богу, якому служу!” (2 Тим. 1, 3)

Субота, 22 вересня

09.00 – 11.30  –  Прибуття та розміщення  учасників.

11.30 – 11.55  –  Зустріч учасників паломництва біля парафіяльної церкви Пресвятої Трійці.

12.00 – 13.00  –  Подячний молебень перед Зарваницькою іконою Божої Матері.

13.00 – 13.30 –  Урочиста хода  до скульптури Матері Божої. Урочисте відкриття паломництва. “ВДЯЧНІСТЬ ЗА ДАР ЖИТТЯ”.

13.30 – 14.30  – Обід.

14.45 – 15.45  – Відновлення хресних обітів. “ВДЯЧНІСТЬ ЗА ДАР РОДИНИ”.

16.00 –17.30  – Хресна Дорога. “ВДЯЧНІСТЬ ЗА ДАР ПОКЛИКАННЯ”.

17.30 – 18.30  – Час особистої молитви.

18.30 – 19.30  – Вечеря.

20.00 – 21.30  – Заупокійна Божественна Літургія за полеглих захисників України. “ВДЯЧНІСТЬ ЗА ДАР БРАТЕРСТВА”.

21.30 – 22.15  – Поминальна хода зі свічками.

22.15 – 22.45 – Панахида.

23.00 - Чування. Духовно-мистецька програма.

Неділя, 23 вересня

07.30 – 08.00 – Кава, чай.

09.00 – 11.00  – Архиєрейська Божественна Літургія  “ВДЯЧНІСТЬ ЗА ДАР ВІРИ”. 

11.00 – 12.00  – Закриття Паломництва.

13.00 – Обід.

14.30-16.00 – Роз’їзд учасників.

 

Олександр Микитів
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією