Популярне

За тиждень у Тернополі запанує справжня новорічна атмосфера

6 грудня у Тернополі запрацює зимове містечко.

У центральній частині міста уже відбувається встановлення Файного Зимового містечка 2020. Незабаром також розпочнеться встановлення на Театральному майдані головної новорічної ялинки та святкових ілюмінацій. Цьогоріч було замінено основу ялинки (стовбур), придбано нові гілки та оновлено програми 3D-ілюмінації.

Цього року жителі міста побачать оновлене Файне Зимове містечко. На Театральному майдані та у сквері Чорновола розташовуватимуться: ковзанка, гірка для катання на сноутюбах, Резиденція Св. Миколая, сцена, будиночки зі святковою атрибутикою, фотозони та різноманітні атракціони. Побачити оновлення на власні очі можна буде 6 грудня. 

Напередодні свят у Тернополі також освітять фонтани та прикрасять новорічною ілюмінацією центральні вулиці міста.

Урочисте засвічення вогнів головної ялинки міста відбудеться 19 грудня.

Інеса Рейвен
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією