Популярне

Новини Тернопільщини

Тупикова ланка Тернопільської обласної системи освіти

Майбутні вибори ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (далі – університет) наштовхнули на роздуми про подальшу долю «флагмана» системи освіти області – Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Жителі Тернополя просять встановити урни для сортування сміття

Для багатьох країн сортування відходів вже давно стало звичною справою. В Україні ж це досі залишається нездійсненною мрією. Тернополяни хочуть наблизити той момент коли розділяти сміття і в нашій країні стане нормою.

У Тернополі знайшли підземну кімнату і зразу ж ліквідували

У суботу, 28 жовтня, у щойно відремонтованому дворі на Танцорова, 22 просів ґрунт, внаслідок цього на тротуарі утворилося провалля. Дощі сприяли тому, щоб яма збільшилася, і на глибині близько двох метрів відкрилося склепіння. Сьогодні тут виявили підземне приміщення розміром 5 х 3,5 метри, вимощене пісковиком. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова ГО «City Project» Андрій Кір.

«Віват-сервіс» у Тернополі пропонує усі види поліграфії!

Брошури, афіші, візитки, бірки, буклети, вітальні листівки, журнали, друк на флешках, запальничках, різні види календариків, настільних календарів та багато іншого серед поліграфії може запропонувати «Віват-сервіс».

Для тернополян розробили інтерактивну карту позашкільних закладів

У Тернополі безліч інтерактивних гуртків для підростаючого покоління. Який із них найкраще підійде для конкретної дитини і сприятиме дорослішанню та всебічному розвитку, важко визначити, але на допомогу батькім і дітям прийшли сучасні технології.

З кого жителі Тернопільщини спитають за сніговий колапс?

Днями у стрічці новин з’явилися матеріали про підготовку доріг Тернопільщини до зими, яка завжди настає несподівано, а торік вже у листопаді змусила зрозуміти, що вона ближче, ніж іноді здається. Пишуть й про те, що з нового року місцеві дороги змінять балансоутримувача. Редакція видання «Бізнес-область» вирішила розібратися у тонкощах цих змін і чи не доведеться нам знову самотужки виштовхувати транспорт із снігового полону?

Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.