Виконком розподілив гроші для ГО

Розглянувши звернення Тернопільських громадських організацій та благодійних фондів виконавчий комітет міської ради, керуючись рішенням міської ради від 16.12.2011 року № 6/16/41 «Про програму підтримки громадських організацій, забезпечення святкових та офіційних заходів на 2012-2015р.р.», рішенням комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради вирішив надати кошти:

Андрухович розповів, хто йому подобається у Тернополі

111 міст із історіями або 111 історій у містах привіз із собою в Тернопіль конструктивний Юрій Андрухович, репрезентуючи книгу «Лексикон інтимних міст» у рамках всеукраїнського літературного турне. Першою його зупинкою в нашому місті був національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.

Динамо (Хмельницький) - Нива (Тернопіль) зіграють 2 травня

У весняній частині чемпіонату Другої ліги тернопільська Нива ще не перемагала, якщо не враховувати технічну перемогу над одеським Чорноморцем-2. Та заробити перші три очки у Хмельницькому буде не просто — фаворитом гри буде Динамо.

Дитячі велоперегони «Дивогонка» пройдуть в Тернополі

Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка» цього року вперше пройдуть у Тернополі. Змагання відбудуться 2 червня у гідропарку «Топільче». Організатори запевняють, що це буде цікава подія, адже учасниками будуть наймолодші тернополяни.

3 травня завершується кампанія декларування громадянами минулорічних доходів

Деклараційна кампанія триває до 1 травня 2012 року. Однак, враховуючи те, що у цьому році 30 квітня (тобто останній день подання декларації) припадає на вихідний, то останнім днем подання буде 3 травня 2012 року, – повідомляє прес-служба ДПС в області.

На Тернопільських атракціонах травмуються діти

У крові та з гулею на лобі повернувся після забав на батуті шестирічний Володя Дудар. Однак підприємець-власник атракціону запевняє - ні він, ні його персонал не несуть відповідальності за безпеку дітей на майданчику.

10
?

...ͳ.., . ѳ. 3 ....

  .

 

² в


������� Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

web-䳺