За минулий рік Хоптян отримав доходів на суму 133 тисячі 673 гривні

В оприлюдненій декларації голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зазначив, що в 2011 році отримав заробітну плату в сумі 121 144 гривні. Та цих коштів губернатору для прожиття явно не вистачало, тому він ще взяв натуральну допомогу на суму 12529 гривень.

Люди в Бучачі не хотіли фотографуватись через алергію (Відео)

о всеукраїнської екологічної акції “Зробимо Україну чистою” в Бучачі зняли відеозвернення до жителів міста, щоб ті прийшли на прибирання. На процес зйомки було потрачено близько двох годин та залучено 59 чоловік.

Студентів-наркоманів спіймали в Тернополі

25 квітня правоохоронці затримали вихованця одного з місцевих вишів, який розповсюджував марихуану серед інших студентів. У числі клієнтів молодика були й іноземні спудеї. Разом з реалізатором міліціонери затримали і 4-х споживачів його товару.

Безпліддя нині – проблема №1

Якщо подружжя нарікає, що не може тривалий час зачати дитину, першим слід обстежувати чоловіка. Безпліддя нині – проблема №1 як для акушера-гінеколога, так і для уролога та сексопатолога.

Проблеми з ліфтами в Тернополян

Аби їх визволили з ліфта, тернополяни на вул. Курбаса телефонували навіть до пожежників. А на вул. Морозенка три дні чекають, поки відремонтують ліфт. Ці будинки зараз обслуговує товариство «Максима». Люди кажуть, що попередники були кращі

У співпраці з Держінвестпроектом в Тернопільській області буде втілено 8 інвестиційних проектів

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України втілить щонайменше 8 інвестиційних проектів в Тернопільській області. Про це сьогодні заявив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів, в рамках участі у VІІ Міжнародному інвестиційному форумі, що проходить у місті Тернопіль.

Населення тернопільщини втратило на сферу послуг 122 мільйони

За січень-березень 2012 року обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг склав 385,2 млн. грн., що в порівнянних цінах на 13,4% вище рівня відповідного періоду минулого року. Про це розповіли в Головному управлінні статистики у Тернопільській області.

Населення має двічі більше тракторів, аніж агрогосподарства! Населення має двічі більше тракторів, аніж агрогосподарства!

Успішність аграрного виробництва в значній мірі залежить від забезпеченості сільськогосподарських товаровиробників технікою. Нажаль, протягом останніх років у області спостерігається стійка тенденція до скорочення парку сільськогосподарських машин в агроформуваннях.

Два рекорди області оновили на кубку з пауерліфтингу

У ПС «Текстильник» відбувся кубок Тернопільської області з пауерліфтингу серед чоловіків, організаторами якого виступили Тернопільський обласний осередок Федерації пауерліфтингу України спільно з Тернопільською обласною організацією «Молоді регіони». Участь у змаганнях взяло 50 спортсменів з різних куточків Тернопільської області. Найбільше учасників було з міста Тернополя. Це представники спортивних клубів «Олімп», «Сатурн», «Спартак», «Атлант», «Pober Gym», а також команди з Ходачкова, Бережан, Теребовлі, Озерної, Кременця.

На Теребовлянщині цукровий буряк висіяно на 700 га менше, аніж минулого року

В Теребовлянському районі продовжується весняний засів, триває догляд за посівами озимини. Великий обсяг із запланованого на весну уже зроблено. Так, ранніми ярими зерновими засіяно 8541 гектар, пересіяно площі, де загинула озимина, на 1650 гектарах. Зараз повним ходом йде сівба пізніх зернових і технічних культур. Про це повідомили в Теребовлянській РДА.

  .

 

² в


������� Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

web-䳺