У співпраці з Держінвестпроектом в Тернопільській області буде втілено 8 інвестиційних проектів

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України втілить щонайменше 8 інвестиційних проектів в Тернопільській області. Про це сьогодні заявив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів, в рамках участі у VІІ Міжнародному інвестиційному форумі, що проходить у місті Тернопіль.

Населення тернопільщини втратило на сферу послуг 122 мільйони

За січень-березень 2012 року обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг склав 385,2 млн. грн., що в порівнянних цінах на 13,4% вище рівня відповідного періоду минулого року. Про це розповіли в Головному управлінні статистики у Тернопільській області.

Населення має двічі більше тракторів, аніж агрогосподарства! Населення має двічі більше тракторів, аніж агрогосподарства!

Успішність аграрного виробництва в значній мірі залежить від забезпеченості сільськогосподарських товаровиробників технікою. Нажаль, протягом останніх років у області спостерігається стійка тенденція до скорочення парку сільськогосподарських машин в агроформуваннях.

Два рекорди області оновили на кубку з пауерліфтингу

У ПС «Текстильник» відбувся кубок Тернопільської області з пауерліфтингу серед чоловіків, організаторами якого виступили Тернопільський обласний осередок Федерації пауерліфтингу України спільно з Тернопільською обласною організацією «Молоді регіони». Участь у змаганнях взяло 50 спортсменів з різних куточків Тернопільської області. Найбільше учасників було з міста Тернополя. Це представники спортивних клубів «Олімп», «Сатурн», «Спартак», «Атлант», «Pober Gym», а також команди з Ходачкова, Бережан, Теребовлі, Озерної, Кременця.

На Теребовлянщині цукровий буряк висіяно на 700 га менше, аніж минулого року

В Теребовлянському районі продовжується весняний засів, триває догляд за посівами озимини. Великий обсяг із запланованого на весну уже зроблено. Так, ранніми ярими зерновими засіяно 8541 гектар, пересіяно площі, де загинула озимина, на 1650 гектарах. Зараз повним ходом йде сівба пізніх зернових і технічних культур. Про це повідомили в Теребовлянській РДА.

Тернополянин Олег Худий розповів, що відбувається у Дніпропетровську

Тернополянин Олег Худий, який навчається на дизайнера в Дніпропетровську, живе за квартал від місця, де сьогодні сталися вибухи. Зараз сусідню від нього вулицю перекрили, розповідає він. З міста випускають тільки за паспортом.

Сьогодні добровольці акції «Зробимо Україну чистою!» прибиратимуть в Тернопіль

Чим саме Ти зможеш допомогти? Виходь з нами на всеукраїнське прибирання, Ти точно знаєш, що, саме прибравши власноруч бруд і сміття, людина автоматично припиняє смітити… Тож, запрошуємо Тебе зареєструватись за лінкомhttp://letsdoit.org.ua/node/add/join. Обравши місце прибирання, ти зможеш 28 квітня отримати інвентар і зробити країну чистішою.

Прем’єру кліпу Андрій Підлужний привіз до Тернополя

Дивилися кліп співачки, що 10 років не виходила на сцену, слухали критику щодо місцевих телеканалів, ділилися пропозиціями стосовно прийому зірок, що проїжджають повз наше місто, тернопільські журналісти на зустрічі нашого земляка Андрія Підлужного, Юлії Лорд, продюсера Ростислава Домішевського, та фіналіста сьомого «Шансу», а нині – молодого популярного співака Владіслава Левицького, в Тернопільському центрі комунікацій.

Батьки нестимуть відповідальність за «мистецтво» тернопільського школяра

Днями у Тернополі затримали юного любителя графіті. Дев’ятирічний хлопчина, учень другого класу, на вулиці Миру близько 20 години вечора розмальовував фасади будинків балончиком з аерозольною фарбою. Тепер за це своєрідне «мистецтво» школяра нестимуть відповідальність його батьки.

У Тернополі заборона продавати алкоголь вночі справді діє?

Ви пройдіться по центральних нічниках, - звернувся в редакцію телефоном тернополянин Віктор Семага. - Коли тільки прийняли, думав: "Молодці, нарешті порядок буде і менше п’яної швалі..". Помилився. Чоловік вважає, що міська влада таке рішення прийняла для своєї реклами, а ще для того аби видавати "неофіційні" дозволи за певну "подяку".

“Капітан Парій” вже курсує Тернопільським ставом

Теплохід “Капітан Парій” вже курсує Тернопільським ставом. Найближчими вихідними до нього приєднається і більший за розмірами “Герой Танцоров”. Обидва катери, запевняють у КП “Тернопільелектротранс”, справні, тому у безпечну та приємну мандрівку запрошують усіх охочих. Вартість її, кажуть, цьогоріч не змінилась.

В Тернополі побільшає іноземних студентів?

Одним із джерел іноземних інвестицій в українську освіту - є навчання в українських вишах студентів-іноземців. Про розширення такої практики говорили сьогодні у Тернополі на Всеукраїнській науково-методичній конференції у ТНТУ імені Івана Пулюя.

  .

 

² в


������� Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

web-䳺