Виконком розподілив гроші для ГО

Розглянувши звернення Тернопільських громадських організацій та благодійних фондів виконавчий комітет міської ради, керуючись рішенням міської ради від 16.12.2011 року № 6/16/41 «Про програму підтримки громадських організацій, забезпечення святкових та офіційних заходів на 2012-2015р.р.», рішенням комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради вирішив надати кошти:

Андрухович розповів, хто йому подобається у Тернополі

111 міст із історіями або 111 історій у містах привіз із собою в Тернопіль конструктивний Юрій Андрухович, репрезентуючи книгу «Лексикон інтимних міст» у рамках всеукраїнського літературного турне. Першою його зупинкою в нашому місті був національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.

Динамо (Хмельницький) - Нива (Тернопіль) зіграють 2 травня

У весняній частині чемпіонату Другої ліги тернопільська Нива ще не перемагала, якщо не враховувати технічну перемогу над одеським Чорноморцем-2. Та заробити перші три очки у Хмельницькому буде не просто — фаворитом гри буде Динамо.

Дитячі велоперегони «Дивогонка» пройдуть в Тернополі

Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка» цього року вперше пройдуть у Тернополі. Змагання відбудуться 2 червня у гідропарку «Топільче». Організатори запевняють, що це буде цікава подія, адже учасниками будуть наймолодші тернополяни.

3 травня завершується кампанія декларування громадянами минулорічних доходів

Деклараційна кампанія триває до 1 травня 2012 року. Однак, враховуючи те, що у цьому році 30 квітня (тобто останній день подання декларації) припадає на вихідний, то останнім днем подання буде 3 травня 2012 року, – повідомляє прес-служба ДПС в області.

На Тернопільських атракціонах травмуються діти

У крові та з гулею на лобі повернувся після забав на батуті шестирічний Володя Дудар. Однак підприємець-власник атракціону запевняє - ні він, ні його персонал не несуть відповідальності за безпеку дітей на майданчику.

На Тернопільщинні визначила межі мажоритарних округів

28 квітня 2012 року Центральна виборча комісія на своєму засіданні прийняла постанову, якою затвердила межі одномандатних виборчих округів на майбутніх парламентських виборах.Документ оприлюднено на офіційному сайті ЦВК.

22

18 2019 , RAU Investment Forum.

  .

 

² в


������� Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

web-䳺