Популярне

Новини Тернопільщини

Тернопільський учень отримав травму на практиці

Прокуратурою м. Тернополя порушено кримінальну справу стосовно службових осіб одного із товариств з обмеженою відповідальністю за фактом порушення законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці, що заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого, за ст. 271 КК України. Про це «Номер один» повідомили в прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Учні з Тернополя змагалися в пішому туризмі

З 26 по 29 квітня в Урочищі Кривуля Бережанського району відбулися традиційні змагання XVI Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини зі спортивного туризму, вид – пішохідний туризм. З найвіддаленіших куточків нашої області прибуло 16 команд, щоб позмагатися на трьох дистанціях – короткій особистій з командним заліком. Про це повідомили в Тернопільському обласному центрі фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

У лісових держпідприємствах ТОУЛМГ перевірили стан із дотримання охорони праці

Якісна робота прямо пропорційна робочому місцю з безпечними для життя і здоров’я умовами праці – переконаний головний спеціаліст відділу технічної політики та промислової діяльності Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Заблоцький.

Тернополянам, котрі покажуть свою “українськість”, обіцяють привілеї

12-13 травня у Тернополі відбудеться п’ятий Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки». У цей період мешканці міста, котрі одягнуть вишиванки, матимуть привілеї. Зокрема, безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті.

Вибір редакції

Лип
04
Мама Таня. Пам’яті рідної людини, достойного лікаря і викладача Тетяни Степанівни Бабінець присвячується…

Значимість людей, долі яких перетинаються із твоєю власною, стає більш зрозумілою й оціненою часто тоді, коли, на жаль, ці люди перестають бути з нами… Скоро уже 40 днів, як немає моєї другої мами, хресної, і, як у народі називають, свекрухи – Тетяни Степанівни Бабінець.

Реклама
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією