10 мільйонів гривень потрібно на реставрацію Тернопільського замку

План реконструкції Тернопільського замку презентували минулого тижня на міжнародній науково-практичній конференції “Тернопіль і Тернопілля в історії та культурі України і світу”, що відбулася в педуніверситеті.

Завдяки свідомим тернополянам викрили підпільні салони гральних автомати

На один з недільних радіоефірів за участю міського голови Тернополя Сергія Надала зателефонував слухач, який повідомив про функціонування підпільних салонів гральних автоматів на території міста.

Прокуратури і міліціянти вирішили боротися з корупцією разом

6 квітня, відбулося спільне розширене засідання колегії прокуратури Тернопільської області та УМВС України в Тернопільській області. На порядок денний заходу винесено питання про стан протидії злочинності та корупції, у тому числі їх організованим формам, захисту громадян від злочинних посягань, насамперед, грабежів, розбоїв, умисних тяжких тілесних ушкоджень і вбивств.

Пістолет «Макарова» вивчали в одній з тернопільських шкіл

25 квітня перший урок для учнів 6-В класу Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 пройшов досить незвично. До них у гості завітали працівники Державної служби охорони, які розповіли учням про непросту професію "правоохоронця".

Машину, яка в’їхала у став, прив’язали тросом до стовпа

Водій з cела Мирове ледь не в’їхав у ставок біля парку “Соснина” в Шумську. Чоловік разом з двома пасажирами на машині “ВАЗ 2015″, повертався пізно вночі додому. Не впорався з керуванням, тому машину занесло в рівчак до води.

«Укртелеком» хоче знову підвищити тарифи на зв’язок

"Укртелеком" запропонував Національній комісії з питань регулювання зв’язку та інформатизації збільшити граничні тарифи на фіксований місцевий зв’язок на 10%. Про це "proIT" повідомив виконуючий обов’язки голови правління компанії Ігор Кравець.

10

10 Toyota Rav 4 hybrid

² в


parkovka.ua

web-䳺