Тернопільські комуністи

Для значної частини мешканців Тернопільщини слово «комунізм» викликає, м’яко кажучи, неприємні спогади, асоціації. Комуністи для мешканців нашого краю, на переконання автора цього інтерв’ю, як «інопланетяни» : всі чули, що вони є, але рідко коли їх бачать у місті та інформаційному просторі. Про глибинку в райцентрах та селах взагалі можна не згадувати, бо там бачили ленінців ще до розвалу СРСР. Можливо, це й на краще. Найчастіше з «червоними»

„Старші пси на своїй мові кажуть новим, що я своя” – Василина Заболотна доглядає 40 псів у Дичкові

— Начальник, як на роботу влаштовував, то жартував, що маю унікальну професію. Бо переважно пси людей стережуть, а такого, щоб людина псів стерегла – то ще світ не бачив, — сміється 29 річна Василина Заболотна, з села Дичків, під Тернополем.

Вася Club їде в Тернопіль

В ТРЦ “Подоляни” приїде виконавець відомого хіта “Чорна Гора”, Вася Club. Для тернополян гурт виконає найкращі пісні з альбому “Хіпан”. До нашого міста “Вася клаб” приїздить уже не вперше, минулого року вони виступали на “Октобер фесті” разом з гуртом “СКАЙ”.

Весняно-польові роботи на Тернопіллі у розпалі

Паливно-мастильними матеріалами для них у розмірі 11 тисяч тонн, як і засобами захисту рослин, аграрні підприємства області забезпечені повністю, кажуть в управлінні агропромрозвитку Тернопільської облдержадміністрації

В санаторії «Медобори» вкрали чавунні батареї

Трьох крадіїв, які орудували в санаторії «Медобори» Гусятинського району, затримали місцеві міліціонери. За три дні злодійське тріо поцупило та перевезла додому десятки чавунних батарей, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС у Тернопільській області.

² в


parkovka.ua

web-䳺