Популярне

Інтеграція міської і районної медицини в Ужгороді

У великій залі Ужгородської міської ради, де відбувся День управління, присвячений темі медицини обласного центру та Ужгородського району, пройшло обговорення стратегії розвитку галузі охорони здоров’я в регіоні

Враховуючи непросту ситуацію з її фінансуванням, було вирішено розпочати процедуру створення медичних центрів другого рівня, що б об’єднували Ужгород та Ужгородський район. На черзі – інтеграція й інших ближніх районів - Перечинщини та Великоберезнянщини. Мета – об’єднання зусиль і ресурсів заради надання ефективної медичної допомоги та створення умов для комфортного обслуговування мешканців. Начальник обласного управління охорони здоров’я Роман Шніцер зазначив: "Маємо дві регіональні галузі медицини – Ужгорода та Ужгородського району - з масою проблем. І коли ми розглянемо ці дві структури як одне ціле, прийдемо до висновку, що об’єднання призведе до вирішення 90% проблем. Ідеться про раціональне фінансування, кадрове забезпечення тощо. Фахівці мають спільну думку з цього приводу і вважають таку реорганізацію доцільною". Як наголосив міський голова Віктор Погорєлов, безумовна мета – якість надання медичної допомоги мешканцям. Сьогодні Ужгород є центром, який надає освіту, роботу та інфраструктуру жителям не лише власне міста, але й ближніх районів, у тому числі вони обслуговуються в міських лікарнях. Тому інтеграція закладів міста та району більш ніж доцільна – вона на часі. Головний лікар Ужгородської центральної міської лікарні Іван Курах акцентував, що таке об’єднання ресурсів могло б забезпечити потужну ланку надання медичної допомоги другого рівня – себто, в стаціонарі, й Ужгород до цього готовий. Спільно усі фахівці дійшли висновку, що від стратегічних намірів слід переходити до конкретних тактичних дій. Наразі ж уже створено робочу групу, яка опікуватиметься форматом і практичними питаннями інтеграції медицини Ужгорода й Ужгородщини, - інформує прес-служба Ужгородської міської ради. Пише umr.uzhgorod.ua

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією