Популярне

Напередодні виборів партії почали полювання... на журналістів та блогерів

Напередодні парламентських виборів головні партії країни оголосили полювання на молодих письменників, журналістів, блогерів та громадських активістів.

"Бачити нові обличчя в передвиборчих списках партій хочуть приблизно 40% українців. Це змушує політиків залучати не причетних до гучних корупційних скандалів моральних авторитетів. Ті, кому це вдасться, отримають відчутний бонус у вигляді частини від 20% виборців, які ще не визначилися з уподобаннями", - наголосила директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна. Єдина перепона на шляху до "вербування" - мати справу з тими, хто давно втратив народну підтримку, представники нової хвилі не хочуть і прагнуть пробиватися до влади своїми силами, пише "Фокус". Одного з активістів громадської організації "Збережи старий Київ", 33-річного блогера Сергія Луценка кликали у партії двічі. "Місце в першій п’ятірці не пропонували, але мова йшла про прохідну частину списку", - заявив він, додавши, що від можливості іти на вибори в компанії представників старої гвардії він відмовився. Окрім Луценка місце в списках також пропонували журналісту та громадському активісту Єгору Соболєву та директору Інституту масової інформації Вікторії Сюмар, правда про умови співпраці не повідомляли. "Вони ж (політики) ніколи нічого конкретного не кажуть. Вести такі перемовини - все одно що гівна наїстися", - відверто говорить Соболєв. У той же час відомий громадський діяч та журналіст Вахтанг Кіпіані не боїться такої перспективи. Він має намір самовисуватись на мажоритарному окрузі Дарницького району Києва. "Це єдине правильне рішення для таких кандидатів як Кіпіані. У списках вони загубляться, а мажоритарна в рідних округах майже гарантує таким кандидатам перемогу", - наголосив директор школи політичної аналітики Києво-Могилянської академії Олексій Гарань. У Партії регіонів інформацію про нові імена не розголошують, проте заступник фракції ПР у Раді Володимир Зубанов зізнається, що з 90-95 прохідних місць у їх списку 50 отримають раніше мало відомі кандидати, яких шукатимуть в молодіжному крилі партії. Нагадаємо, чергові вибори Верховної Ради відбудуться 28 жовтня 2012 року. Вибори пройдуть за змішаною системою: 225 депутатів буде обрано в одномандатних мажоритарних округах, ще 225 депутатів пройдуть у парламент за партійними списками. Прохідний бар’єр становить 5%. Як раніше повідомлялося, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко буде наполягати, щоб об’єднана опозиція ще до літа попередньо оприлюднила список кандидатів у народні депутати. Раніше екс-прем’єр і лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що визнає відповідальність за те, що в рядах опозиції опинилися зрадники. Наприкінці минулого року Юлія Тимошенко написала з Лук’янівського СІЗО листа, де спростувала чутки про розкол у партії "Батьківщина" та закликала всі політичні сили до об’єднання. Тимошенко також відзначила в листі, що об’єднанну опозицію має очолити особистість рівня письменниці Ліни Костенко. Пише goloskarpat.info

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією