Популярне

Брати Кличко подарують закарпатському Буштино майданчик

Жителі селища Буштино, Тячівського району, що на Закарпатті стали одними з 12 переможців конкурсного відбору, що проводився Фондом Братів Кличків. Відтак, до кінця літа вони отримають сучасний спортивний майданчик прибудинкового формату, що відповідає сучасним екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном. Конкурс тривав майже два місяці. За цей період, від бажаючих отримати новесенький майданчик, на адресу Фонду надійшло близько 250 заявок.

Жителі селища Буштино, Тячівського району, що на Закарпатті стали одними з 12 переможців конкурсного відбору, що проводився Фондом Братів Кличків. Відтак, до кінця літа вони отримають сучасний спортивний майданчик прибудинкового формату, що відповідає сучасним екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном. Конкурс тривав майже два місяці. За цей період, від бажаючих отримати новесенький майданчик, на адресу Фонду надійшло близько 250 заявок. До сих пір в Буштино не було майданчиків подібного типу. "На жаль, у наших дітей фактично немає змоги займатись спортом та розвивати свої здібності, вести здоровий та активний спосіб життя. Останнім часом кількість гуртків та спортивних секцій різко зменшилась, тому діти більшість свого вільного часу проводять вдома за моніторами комп’ютерів", - розповіли буштинці. Навколо ділянки, на якій незабаром з’явиться майданчик, знаходиться житловий масив з дев’яти п’ятиповерхівок, напроти розташовано дитяче кафе, куди часто приїжджають зі своїми дітьми навіть жителі навколишніх населених пунктів. Поряд знаходиться дитячий садок та музична школа, неподалік - буштинська гімназія. В навколишніх будинках проживає 137 дітей, віком до 14 років. "Ми хочемо, щоб наші діти виросли здоровими та загартованими. Звичайно, своїми силами ми намагаємось облаштовувати наші двори для дітей та їхнього дозвілля, та все ж ми б дуже хотіли, щоб в Буштині нарешті таки з’явився справжній облаштований спортивний куточок, якого нам так не вистачає!", - розповів від імені односельчан Руслан Рацин. Селище Буштино знаходиться на в’їзді до Тячівського району. Близько 30% жителів сусідніх населених пунктів постійно проїжджають через Буштино та часто зупиняються тут. Кількість населення селища – 8500осіб, з яких близько 2500 – діти. В Буштині розташовані 2 загальноосвітні школи та 3 дитячі садки. Нагадаємо, що цьогорічний конкурс проводився з 2 квітня до 25 травня 2012 р. До участі запрошувались батьки та їхні діти, які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч. Пише www.uzhgorod.net.ua

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією