Популярне

Ужгород: медики змагалися, а пацієнт - переміг

Традиційно напередодні Дня медика в Уж­го­ро­ді на фа­куль­те­ті пі­сля­ди­пло­мної ос­ві­ти Уж­го­род­сько­го на­ці­ональ­но­го уні­ве­рси­те­ту проходив за­ве­ршаль­ний етап об­ла­сно­го ко­нку­рсу на ви­зна­че­ння кра­щої сімейної ам­бу­ла­то­рії.

Три­на­дцять найкращих та найдосвідченіших лі­ка­рів-пе­ре­мо­жців з усіх рай­онів об­ла­сті, попередньо пройшовши відбіркові тури, показували теоретичні знання, практичну підготовку та пре­зе­нта­цій­ні стенди своїх медичних закладів. Іспит з теорії головні лікарі здавали на компьютерах. У визначений термін потрібно було відповісти на 100 питань. А теоретичні знання колег-медиків з районів вже оцінювала строга і ко­мпе­тен­тна ко­мі­сія у складі обласних фахівців з терапії, травматології та педіатрії на чолі з першим заступником начальника управління охорони здоров я облдержадміністрації Володимиром Бричом. Серед завдань які повинні були вирішувати лікарі - врятувати життя дорослого чи дитини при різноманітних небезпечних та надзвичайних станах - серцевих нападах, опіках, втопленні, асфіксії, складних переломах кісток, хребта тощо. Упе­рше ко­нкурс про­во­ди­вся 8 ро­ків то­му. За сло­ва­ми чле­нів ко­нкур­сної ко­мі­сії, й­ого ме­та — підви­ще­ння фа­хо­во­го рі­вня лі­ка­рів за­галь­ної пра­кти­ки—сі­мей­ної ме­ди­ци­ни та по­кращення яко­сті на­да­ння ме­ди­чної до­по­мо­ги на­се­ле­нню краю. Відтак ко­мі­сія пі­дби­ла пі­дсу­мки. По­че­сну мі­сію на­го­ро­дже­ння пе­ре­мо­жців ви­ко­на­ли заступник начальника УОЗ Во­ло­ди­мир Брич та заступник го­ло­ви Об­ко­му проф­спі­лки пра­ці­вни­ків охо­ро­ни здо­ров’я За­ка­рпатс­ь­кої об­ла­сті Тиберій Лукач. Абсолютним пе­ре­мо­жцем зма­гань за най­біль­шою кіль­кі­стю ба­лів ста­ла го­ло­вний лі­кар АЗПСМ с.Липча Хустського ра­йо­ну Євгенія Гандера, яка ви­бо­ро­ла для ам­бу­ла­то­рії ав­то­мо­біль. Дру­ге і тре­тє мі­сця ві­дпо­ві­дно по­сі­ли го­ло­вний лі­кар ам­бу­ла­то­рії ЗПСМ с. Колочава-Брадолець Міжгірського рай­ону Василь Леньо та го­ло­вний лі­кар ам­бу­ла­то­рії ЗПСМ c.Лохово Мукачівського рай­ону Володимир Вишован. Пе­ре­мо­жцем у но­мі­на­ції за кра­щу те­оре­ти­чну пі­дго­то­вку ста­ла го­ло­вний лі­кар АЗПСМ с.Дубриничі Перечинського району Надія Бурлакова. Кра­щі пра­кти­чні на­ви­чки по­ка­зав Павло Ярема — го­ловний лі­кар АЗПСМ с.Вонігово Тячівського району. А в ко­нку­рсі на кра­щий стенд пе­ре­могла лі­кар Віра Ціхоцька із с. Білки Іршавського рай­ону. Усіх уча­сни­ків зма­гань бу­ло від­зна­че­но ди­пло­ма­ми і при­за­ми від Об­ла­сно­го уп­ра­влі­ння охо­ро­ни здо­ров’я та гро­шо­ви­ми по­да­ру­нка­ми від Об­ко­му проф­спі­лки пра­ці­вни­ків охо­ро­ни здо­ров’я. Пише goloskarpat.info

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.

система комментування CACKLE

Вибір редакції

Бер
13
Про посіпак голови Тернопільської ОДА Барни

Ігор Василів у своїй сторінці Фейсбук відреагував на заклик голови Тернопільскої ОДА Степана Барни про те що потрібно очистити Тернопільщину від сміття! І мало того вказав на те що Барна вперто не хоче бачити. Від редакції: одні від Барни тікають на більш спокійнійші і перспективніші робочі місця а інші прилипають. Таке життя. Все стає на свої місця.

Бер
10
Автономії угорців на Закарпатті не буде, -Народний депутат з Тернопільщини

Київ не погодиться на створення автономії угорців в Україні. Про це в коментарі LB.ua сказала голова Комітету з міжнародних справ Верховної Ради України Ганна Гопко, коментуючи заяву посла Угорщини в Україні.

Лют
16
Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук стане кандидатом медичних наук

Захист дисертації відбувся 9 лютого 2018 року у Івано-Франківському національному медичному університеті. Тема дисертації: Клініко-патогенетичні аспекти діагностики та профілактики плацентарної дисфункції.

Лют
10
На Тернопільщині крадуть ліс (фото)

7.02.2018 р. близько 12.00 г. представниця «Автомайдану» Ірина Ванат із працівниками Монастириського райвідділу Нацполіції та місцевою активісткою на узбіччі між м. Монастириська та «Фільварками» зафіксували транспортний засіб марки DAF. Машина стояла без водія на мигаючих «стопах», її кузов був завантажений лісовою продукцією.

Реклама

 Головні новини України і Світу.

 

Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

Зроблено web-студією