Популярне

Ужгород: медики змагалися, а пацієнт - переміг

Традиційно напередодні Дня медика в Уж­го­ро­ді на фа­куль­те­ті пі­сля­ди­пло­мної ос­ві­ти Уж­го­род­сько­го на­ці­ональ­но­го уні­ве­рси­те­ту проходив за­ве­ршаль­ний етап об­ла­сно­го ко­нку­рсу на ви­зна­че­ння кра­щої сімейної ам­бу­ла­то­рії.

Три­на­дцять найкращих та найдосвідченіших лі­ка­рів-пе­ре­мо­жців з усіх рай­онів об­ла­сті, попередньо пройшовши відбіркові тури, показували теоретичні знання, практичну підготовку та пре­зе­нта­цій­ні стенди своїх медичних закладів. Іспит з теорії головні лікарі здавали на компьютерах. У визначений термін потрібно було відповісти на 100 питань. А теоретичні знання колег-медиків з районів вже оцінювала строга і ко­мпе­тен­тна ко­мі­сія у складі обласних фахівців з терапії, травматології та педіатрії на чолі з першим заступником начальника управління охорони здоров я облдержадміністрації Володимиром Бричом. Серед завдань які повинні були вирішувати лікарі - врятувати життя дорослого чи дитини при різноманітних небезпечних та надзвичайних станах - серцевих нападах, опіках, втопленні, асфіксії, складних переломах кісток, хребта тощо. Упе­рше ко­нкурс про­во­ди­вся 8 ро­ків то­му. За сло­ва­ми чле­нів ко­нкур­сної ко­мі­сії, й­ого ме­та — підви­ще­ння фа­хо­во­го рі­вня лі­ка­рів за­галь­ної пра­кти­ки—сі­мей­ної ме­ди­ци­ни та по­кращення яко­сті на­да­ння ме­ди­чної до­по­мо­ги на­се­ле­нню краю. Відтак ко­мі­сія пі­дби­ла пі­дсу­мки. По­че­сну мі­сію на­го­ро­дже­ння пе­ре­мо­жців ви­ко­на­ли заступник начальника УОЗ Во­ло­ди­мир Брич та заступник го­ло­ви Об­ко­му проф­спі­лки пра­ці­вни­ків охо­ро­ни здо­ров’я За­ка­рпатс­ь­кої об­ла­сті Тиберій Лукач. Абсолютним пе­ре­мо­жцем зма­гань за най­біль­шою кіль­кі­стю ба­лів ста­ла го­ло­вний лі­кар АЗПСМ с.Липча Хустського ра­йо­ну Євгенія Гандера, яка ви­бо­ро­ла для ам­бу­ла­то­рії ав­то­мо­біль. Дру­ге і тре­тє мі­сця ві­дпо­ві­дно по­сі­ли го­ло­вний лі­кар ам­бу­ла­то­рії ЗПСМ с. Колочава-Брадолець Міжгірського рай­ону Василь Леньо та го­ло­вний лі­кар ам­бу­ла­то­рії ЗПСМ c.Лохово Мукачівського рай­ону Володимир Вишован. Пе­ре­мо­жцем у но­мі­на­ції за кра­щу те­оре­ти­чну пі­дго­то­вку ста­ла го­ло­вний лі­кар АЗПСМ с.Дубриничі Перечинського району Надія Бурлакова. Кра­щі пра­кти­чні на­ви­чки по­ка­зав Павло Ярема — го­ловний лі­кар АЗПСМ с.Вонігово Тячівського району. А в ко­нку­рсі на кра­щий стенд пе­ре­могла лі­кар Віра Ціхоцька із с. Білки Іршавського рай­ону. Усіх уча­сни­ків зма­гань бу­ло від­зна­че­но ди­пло­ма­ми і при­за­ми від Об­ла­сно­го уп­ра­влі­ння охо­ро­ни здо­ров’я та гро­шо­ви­ми по­да­ру­нка­ми від Об­ко­му проф­спі­лки пра­ці­вни­ків охо­ро­ни здо­ров’я. Пише goloskarpat.info

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.

система комментування CACKLE

Вибір редакції

Сер
20
Публічне «недозвітування» Тернопільських чиновників по ремонту доріг

17 серпня в Тернопільській облдержадміністрації відбувся захід: публічне звітування про ремонт доріг загального та місцевого значення. Чиновники анонсували, що вони готові відповісти на будь-які запитання від журналістів та активної громадськості та закликали до ативності та ініціативності. В результаті активність від громадськості та журналістів вони отримали, але відповідей на усі поставлені запитання громада так і не отримала, ба більше громадські активісти так і не змогли поставити усіх запитань.

Реклама

 Головні новини України і Світу.

 

Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

Зроблено web-студією