Популярне

В Ужгороді відбудеться перша «Мистецька драбинка»

«Мистецька драбинка» – це не просто літературний вечір, а справжнє театралізоване дійство, яке відбудеться 30 квітня на площі Театральній. Основою проекту, звичайно, є вірші запрошених письменників, а саме Анни Малігон, Юлії Мусаковської та Григорія Семенчука. Проте, вдень твори авторів читатимуть ужгородські актори, а читання супроводжуватиметься цікавими танцювальними постановками. Таким чином організатори заходу ставлять собі за мету створити цікаве, неповторне дійство. Довести, що поезію можна передати не тільки Словом, а й рухами, звуками.

Також кожен охочий відвідувач заходу матиме змогу продекламувати вірші запрошених поетів на драбинці (в прямому значенні слова!), проявити себе. А саме, пройтися цією «Мистецькою драбинкою», відчути всю силу поезію, силу слова на собі. Кожного читця організатори обіцяють пригостити смачними цукерками та подарувати квіти.

Та на цьому захід не завершиться. Вже ввечері відбудуться, так звані, «Весінні читання» у зручній, затишній кнайпі. Ввечері, власне, свої вірші зачитають вже самі поети. Глядачі матимуть змогу поспілкуватися з ними, насолодитися їхньою творчістю сповна. Думаю, варто зазначити, що всі запрошені на «Драбинку» автори входять в 20-ку кращих молодих письменників України. Також буде музика, фотовиставка, буккросинг та ще багато сюрпризів, про які організатори поки що не розповідають.

ФРІ

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією