Популярне

Гірськолижні змагання на приз Йосипа Тура пройшли на Закарпатті

На базі спортивно-туристичного клубу «Драгобрат», що в Рахівському районі на Закарпатті, проведено першість області з гірськолижного спорту на приз першого майстра спорту у цьому виді у Закарпатті Йосипа Тура.

У 80-ті роки Йосип Станіславович працював директором ДЮСШ з гірськолижного спорту облради спортивного товариства «Авангард». Він виховав багатьох майстрів спорту, окремі з яких – Олена Порукаєва, Наталія Тур та інші були неодноразовими чемпіонами України, призерами змагань у колишньому СРСР та першостях ВЦРПС.
Організаторами турніру на приз відомого спортивного діяча нашого краю  були Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації (директор Маріанна Кляп), Рахівська райдержадміністрація (голова Дмитро Андріюк) та облрада ФСТ «Україна» (голова Владислав Кушнірук). І хоч у низині нині вирує справжня весна,  у Карпатських горах були чудові кліматичні умови для змагань з гірськолижного спорту. 
На старт дводенних змагань із спеціального слалому та слалому - гіганту вийшли 125 юних спортсменів з Івано – Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. Їх привітали на урочистому відкритті голова Закарпатської облради ФСТ «Україна» Владислав Кушнірчук, представник Рахівської райдержадміністрації Василь Головчук та суддя Національної категорії Анатолій Плєханов. Зустрівся з учасниками змагань під час їх проведення і голова Рахівської РДА Дмитро Андріюк.
Суддівська колегія  яку очолював директор  Ясінянської СДШОР із зимових видів спорту, майтер спорту Йосип Гейніш, зафіксувала результати кожного учасника. У перший день змагань  у спеціальному слаломі серед юних  спортсменів 2005 року народження і молодших кращі результати показали  відповідно Вікторія Галуша та Сергій Бровчук з Ясінянської спортивної школи. Перше місце серед дівчат 2003-2004 року народження зайняла Лілія Зелінська з Ясіня, а у хлопців цієї вікової групи – Максим Марійчин з Буковеля Івано – Франківської області. У віковій категорії 2001-2002 року народження перемогу святкували Юлія Маковецька  (Буковель) та Максимілян  Подобедов (Ясіня), 1999 – 2000 року народження – Євгенія Гашпарович та Назар Петрук (Ясіня), 1997-1998 року народження – найдосвідченіші  учасники змагань, кандидати в майстри спорту Юлія Цибеленко та Тарас Ковбаснюк (обидва з Ясіня).
Наступного дня переможцями змагань у слаломі – гіганті стали: серед спортсменів 2005 року народження  і молодших – Марта Попівняк (Буковель) і Сергій Бровчук (Ясіня), 2003-2004 року народження – Лілія Зелінська (Ясіня) та Максим Марійчин (Буковель), 2001-2002 року народження – Юлія Маковецька (Буковель) та  Максимілян  Подобедов (Ясіня), 1999-2000 року народження – Віталія Пастушина (Тернопіль) та Назар Петрук (Ясіня), 1997-1998 року народження - Юлія Цибеленко та Тарас Ковбаснюк (Ясіня).
В загальнокомандному заліку перемогла перша команда Ясінянської СДЮШОР із зимових видів спорту (директор  Йосип Гейніш). На другому місці – наші гості з Буковеля, на третьому – друга команда із спортивної школи Ясіня.
Призери змагань в усіх вікових категоріях отримали грамоти,  медалі та пам’ятні значки організаторів, а від Рахівської райдержадміністрації – пам’ятні сувеніри.
Змагання на приз Йосипа Тура пройшли на високому рівні, цікаво і,  що особливо важливо,  без травм, підтвердили високу майстерність учасників, плідну роботу тренерів. Особлива подяка організаторів змагань   -  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації (директор Маріанна Кляп) та  Рахівській  райдержадміністрації (голова Дмитро Андріюк).



повідомляє karpatnews.in.ua/

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією