Популярне

1120 років місту Ужгороду

До відзначення Дня Ужгорода – 2013 залишилося не так уже й багато часу. Дата залишається незмінною – свято відбудеться в останні п’ятницю, суботу і неділю вересня, тобто триватиме три дні.

Готуватись до святкування 1120-ї річниці міста над Ужем розпочали вже тепер. На нараду з приводу підготовки до ювілейної дати були запрошені всі, від кого залежить безпека і дозвілля ужгородців і гостей міста.

 

Серед цьогорічних новинок – зокрема і місця розташування святкових локацій. Крім уже традиційного медового ярмарку і громадського харчування на площі Поштовій та дегустаційної виставки-продажу вина у винних підвалах, ятки ярмарку “Золота осінь” планується розмістити на алеях Боздоського парку. Також уперше за весь час керівників ЖРЕРів зобов’яжуть організувати окремо свято у своїх районах. Тим паче, як зазначив міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, майже всі керівники ЖРЕРів є депутатами, а тому для них не буде проблемою навіть організувати на своїх територіях якісь спортивні змагання чи культурні заходи й пригостити діток солодощами.

 

Віктор Володимирович наголосив, що 1120-у річницю Ужгорода повинні запам’ятати всі: “Тепер, у зв’язку з ювілейною датою, День нашого міста визнаний парламентом України. Отож ми повинні дуже постаратися зробити так, щоб усе пройшло якнайкраще”.

 

Під час наради міський голова поставив завдання перед організаторами свята і структурами, без яких святкування було б неможливим. Інспекторів ДАІ Віктор Володимирович попросив посилити контроль за дотриманням правил дорожнього руху у святкові дні і забезпечити обмеження руху на точках, де відбуватимуться заходи; працівників муніципальної поліції зобов’язав «тримати руку на пульсі», адже вони заступлять на чергування з правоохоронними органами і стежитимуть за порядком у місті.

 

До Дня міста причепуриться і громадський транспорт. “Перевізники отримають завдання прикрасити свої маршрутні таксі, аби зробити ці дні яскравішими”, – каже міський голова.

Що стосується співпраці з іншими країнами, то, за словами начальника відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Вікторії Тарахонич, запрошення на святкування Дня Ужгорода надіслані вже 14 делегаціям, “у подарунок іноземні гості отримають книги про наше місто і великі пряники зі символікою 1120-ї річниці Ужгорода”.

 

На обговорення питань організації свята є півтора місяця, а тому розпочинати підготовку необхідно вже тепер. У зв’язку з цим міська влада просить громадські організації подавати пропозиції щодо проведення ними якихось заходів та акцій на розгляд керівництва міста. “Ми ознайомимося з вашими ідеями і, якщо вони виявляться цікавими, обов’язково підтримаємо їх”, – резюмував міський голова.

Також перед громадськими організаціями тепер постає завдання висунення кандидатів для відзначення їх до Дня міста. Кандидатури номінантів слід подавати на розгляд міської ради.

 

Іннеса Манзулич, Закарпаття Онлайн

 

goloskarpat.info

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією