Популярне

Соціологічна група «Рейтинг» визначила динаміку суспільно-політичних настроїв

Комплексне дослідження проведене Соціологічною групою «Рейтинг» на Закарпатті дає цікаві результати. Опитування в Закарпатській області проводилося за випадковою вибіркою в 633 постійних жителів. Статистична похибка не перевищує 3,9%, а коефіцієнт досяжності становив 65% - йдеться на сайті http://ratinggroup.ua/.

Найцікавіші факти ми вирішили відібрати та дещо пояснити:

Закарпатці вважають, що вирішувати питання місцевого характеру має державна влада та центральні установи – 32 % - високий показник. Такі тенденції говорять про те, що тут слабо розвинене громадянське суспільство, громада та місцеве самоврядування не готові взяти вирішення питань місцевого значення на себе. Саме через це, на даному етапі місцеве самоврядування в Закарпатті має гальмуючий розвиток. Тому, у зв’язку із цим, варто би було провести певну роз’яснювальну політику щодо децентралізації. Державі необхідно провести інформаційну кампанію, щоб населення розуміло що таке децентралізація. Це можливо за умов рекламної кампанії де би було висвітлено позитивні сторони і обов’язки місцевого самоврядування. Така практика поширення в країнах Заходу, де для проведення реформ проводять інформаційну політику, щоб населення ознайомилося та почало звикати до нововведень, а головне, аби влада отримала підтримку від населення щодо власних дій.

Наступне одне із цікавих питань – щодо нещодавніх подій у Мукачеві. Закарпатці винним у перестрілці вважають міліцію та голову МВС – 54%, а також народного депутата м. Ланьо – 53 %.

Щодо статусу Закарпаття:

Як бачимо за результатами опитування закарпатці не прагнуть автономії краю, населення бачить Україну унітарною державою – 90%.


 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією